Ирина 🦋

Відбілюючий тонік для освітлення пігментних плям та рівного тону шкіри

Відбілюючий тонік для освітлення пігментних плям та рівного тону шкіри

Моя шкіра нормальна без висипання, лущення, пігментації або пост акне. Є невелика поява куперозу на крилах носа. Але я маю невелику стару пігментацію від азіатського сонця на декольті, саме на ній вирішила перевірити дію тоніка

Він ефективний при гіперпігментації, а також допомагає звузити пори, зменшити видимість слідів постакне, нормалізувати стан жирної шкіри. Засіб може застосовуватися не тільки для освітлення обличчя, але й інших необхідних ділянок тіла з пігментними плямами або ластовинням.

Особливості Biotrade Melabel Whitening Tonic:

- формула з койєвою, гліколевою та саліциловою кислотами, які блокують надмірне виділення меланіну, запускають процес регенерації та синтез колагену;

- звужує пори;

- Нормалізує роботу сальних залоз;

- перешкоджає появі жирного блиску на шкірі;

- сприяє зменшенню видимості зморшок та заломів;

- підходить для ефективного зменшення плям, спричинених вагітністю, впливом сонця, акне, гормональної терапії.

Рідкий засіб як вода, жовтого кольору, є специфічний аромат, але він не неприємний. Наносила тонік на декольте, там в мене дрібна багаторічна пігментація від сонця. Засіб мені пощипував тільки якщо були якісь пошкодження на шкірі, почервоніння так само не викликало, лущення шкіри теж не було. Мініатюрку використала майже щодня перед сном після душу, іноді чергую з Pure Skin Exfoliating Tonic 💦. Пігментація повністю не пішла, але ще й мініатюрка навіть не закінчилася, але мені здається вона все ж зовсім трохи посвітлішала, шкіра стала більш гладкою, якщо з'являвся якийсь невеликий прищик, після тоніка він швидше проходив сам і слід від нього теж.

Мені здається Pure Skin Exfoliating Tonic сильніший засіб, від відбілюючого тоніка Biotrade Melabel Whitening Tonic, в мене не було лущення на подушечках пальців, куди потрапляв тонік через ватний диск, коли протирала декольте. Закінчу цю мініатюрку і продовжу ще користуватися тоніком із 3 видів кислот.

Про мої інши засоби Biotrade https://club.makeup.com.ua/post/32448/

Про мої інши засоби с кислотами 🍋https://club.makeup.com.ua/post/32725/

Відбілюючий тонік для освітлення пігментних плям та рівного тону шкіри