Ta_nyaaaaaaa

Шикарний тонік з одним АЛЕ | By Wishtrend Mandelic Acid 5% Prep Water.

Шикарний тонік з одним АЛЕ | By Wishtrend Mandelic Acid 5% Prep Water.
Шикарний тонік з одним АЛЕ | By Wishtrend Mandelic Acid 5% Prep Water.

Привіт, дівчата!

Я любитель кислот у своїй рутині. Найбільш подобаються у тоніках/тонерах та сироватках.

Моя шкіра комбінована, гіперчутлива і має висипання, здебільшого закриті комедони.

Раніше я уже використовувала мигдальну кислоту і бачила її гарний ефект на своїй шкірі без зайвого подразнення, як це бувало з гліколевою (її взагалі терпіти не можу) чи тією ж саліциловою.

Тому тепер мій вибір постав на чомусь делікатному, але не менш ефективному.

Відосик нижче 🤗

Містить 5% мигдальноі кислоти, яка здатна:

✅ м‘яко відлущувати;

✅ відбілювати, освітлювати;

✅ має антибактеріальну дію;

✅ очищає пори;

✅ ущільнює шкіру.

Вона є УНІВЕРСАЛЬНОЮ, бо підійде для будь-якого типу шкіри, навіть чутливої.

Тонер запакований у гарній «дзеркальній» коробочці помаранчево-коричневого (мигдального 🤭) відтінку.

Додатково на коробці була захисна наліпка.

Всередині мене очікував флакон об‘ємом 30 мл. Виглядає доволі мило. Під кришечкою був додаковий фольгований захист на дозаторі.

Також виробник представляє повнорозмір об’ємом 120 мл (🤫на який зараз дуже гарна ціна на сайті!!! - 669 грн).

На самому флаконі є написи корейською та англійською мовами про продукт.

Ціна за 30 мл стартує від 450 грн, на 120 мл від 955 грн (❗️на акціях від 650)..

Віднедавна - мій улюблений. Дуже зручний, бо дозволяє легко корегувати кількістт продукту, що виходить з баночки.

Цей засіб має доволі рідку, водичкову консистенцію. Є безбарвним. Абсолютно не маслянистий, дуже легкий.

Аромат кисленький. Той, що знайомий мені давно. Він притаманний майже усім засобам з кислотами. Для мене допустимий і зовсім не дратує.

Тонік я наношу 3-4 рази на тиждень у вечірній рутині після вмивання на СУХЕ обличчя. Зазвичай наношу тонік руками, але коли хочу додаткової ексфоліаціі - роблю це за допомогою ватного диску.

У використанні засіб не дуже економний, особливо якщо наносити за допомогою ватного диску - той у своб чергу багато вбирає.

Після нанесення я інколи відчуваю легке печіння або ж поколювання, що не створює надлишкового дискомфорту. Зазвичай це трапляється за наявності свіжих чи роздертих висипань.

При нанесенні руками не відчуваю жодної липкості, що не можу сказати про нанесення ватним диском.

Наношу руками - немає липкості.

Наношу ватним диском - отримую додаткове сяйво і «відполіровану» шкіру.

Суто візуально, то більше подобається ефект після ватного диску. За відчуттями - нанесення руками.

Проте липкість минає за декілька хвилин після повного поглинання.

Аромат продукту на обличчі НЕ відчувається.

Що по ефекту?

Уже на наступний ранок я бачу, як наявні запалення вщухають, підсихають і стають менш помітними.

Шкіра сяє зсередини.

Жодного дискомфорту, сухості чи лущення. Тобто тонік діє доволі ДЕЛІКАТНО. Можливо жирній і НЕчутливій шкірі цього буде недостатньо.

Я вважаю, що цей тонік має НАКОПИЧУВАЛЬНУ дію. Тобто ним потрібно користуватися на постійній основі.

Коли я чергувала цей тонік з іншими, то бажаного результату не отримувала. Тонік працював, але повільно.

Більш видимий результат я помітила уже за умови РЕГУЛЯРНОГО використання.

На вигляд шкіра обличчя стала гладка, пружна, сяюча, підтягнута і наче більш світліша, ніж зазвичай. Сальні нитки стали менш помітними і значно світлішими. Пори звузилися.

Але наголошую, що це сталося з часом і за умови регулярного використання СУТО цього тоніка.

Пройшов невеликий етап чистки, який тривав близько 2х тижнів. Тобто у мене почали з‘являтися (по факту виходити на зовні НАЯВНІ) нові висипання.

Water, Mandelic Acid, Butylene Glycol, Beta-Glucan, Panthenol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Sorbitan Sesquioleate, Centella Asiatica Extract, Houttuynia Cordata Extract, Sorbitol, Dimethyl Sulfone, Chlorphenesin, Sodium Citrate, Arginine, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, Natto Gum, Carbomer.

Як я уже згадувала, і як помітно ще з упакування, концентрація мигдальної кислоти у цьому засобі складає 5%,, а рівень рН = 5.

Тобто у засобі цей показник не дуже низький, незважаючи на те, що він кислотний, він приближений до нашого природнього pH шкіри і завдяки цьому не буде подразнювати її.

Також бачимо екстракт центели азіатської (як же моя шкіра обожнює його 🤩), яка буде заспокоювати шкіру та знімати подразнення. Крім того, Mandelic 5% Prep Water містить бета-глюкан, пантенол та гіалуронову кислоту, котрі відповідають за зволоження та будуть згладжувати дію кислоти.

За моїми спостереженнями, тонік з мигдальною кислотою By Wishtrend найкраще працює з чорними цятками та над освітленням шкіри. Він м‘яко полірує, очищує шкіру, АЛЕ закриті комедони й інші висипання прибирає довше, та й лише за умови використання саме цього засобу на постійній основі.

Швидкого ефекту з ним чекати не варто. Баночки 30 мл вистачить близько на 1.5-2 місяці регулярного нанесення (3 рази/тиждень).

Не є найбюджетнішим засобом, однак доволі ефективним і НІЖНИМ.

Ще однією перевагою є те, що він підходить навіть для сухої, чутливої шкіри.

Загалом засобом By Wishtrend Mandelic Acid 5% я залишилася задоволеною. Його я хочу порадити передусім власникам сухої, нормальної, чутливої шкіри. Власникам НЕчутливої, жирної шкіри, із значною кількістю висипань, я б радила все-таки обирати щось більш жорстке та потужніше. Бо мигдалева кислота у цьому засобі діє (вкотре повторююся) НАДЗВИЧАЙНО М‘ЯКО, чого інколи недостатньо.

Вона здатна вирішити незначні недоліки - нерівний тон, так звані чорні цятки, декілька запалень.

Я була рада познайомитися з цим засобом, але напевно візьму ще більший об‘єм або повторю мініатюру, аби зрозуміти його повною мірою.

Дякую, що були зі мною 💗