Кузя Ю-а

Небажане волосся - я кажу «ні»! З italwax!

Небажане волосся - я кажу «ні»! З italwax!

Вагалась чи додавати фото макро (де мало естетики в фото до). Проте, зважаючи на декілька негативних відгуків на цей віск, вирішила очистити його добру репутацію.

Віск, саме цей віск я використовую виключно для обличчя. Можна ті ділянки також, у кого є волосся коло пупочка, чи коло ореола, але тут я не спєц, адже не має там росту волосся. Проте, дівчата, ця тема важлива. І небажане волосся, навіть пушкове, для когось може бути великим дискомфортом. Напевно саме тому, я таки відважилась виставити фото. Блогер, так блогер.

Верхня губа. В звичайній ситуації цього пушку не видно, проте, якщо зробити макрофото маленької ділянки, там є воно і є вдосталь.. І от саме такий тип волосся, тонкий, а ще й в комплекті зі смуглою шкірою, лазер навіть не бачить. Тому - віск форевер.

Тому багато років, я його делікатно прибираю раз в 2 місяці.

Чи працює віск? Однозначно так. Для ніг і бікіні, думаю, він не дуже. А от обличчя чи делікатні ділянки - саме воно.

Спосіб використання: Розплавляєте в мікрохвильовій печі - 3 хв. Наносите на зону по росту та залишаєте маленький хвостик. Чекаєте хвильку і віддираєте проти росту.

Судячи з прицільних макрофото, віск працює ідеально!

Небажане волосся - я кажу «ні»! З italwax!
Небажане волосся - я кажу «ні»! З italwax!