Олена Романюк

Ензимний пілінг Derma E Gentle Enzyme Peel

Ензимний пілінг Derma E Gentle Enzyme Peel

Привіт 🌷 До недавнього часу я була знайома лише з корейськими пілінг-скатками, але MakeUp Club розширює косметичні горизонти, і я придбала ензимний пілінг американського бренду Derma E.

Виробник наголошує, що засіб є 100% веганським продуктом (cruelty free), містить такі натуральні компоненти - екстракти насіння розторопші плямистої та кореня солодки, ферментам плодів папайї та ананаса, сік алое вера, олію жожоба, гіалуронову кислоту та екстракт полину.

Не містить парабенів, мінеральної олії, глютену та вазеліну.

Нам обіцяють очищення пор, видалення ороговілого шару епідермісу, антиоксидантну дію, активізацію кровообігу, усунення жирного блиску та пігментних плям.

Склад я викладу окремим фото, наприкінці допису.

Коротко, про мою шкіру обличчя - нормальна, влітку може бути комбінованою, є пігментація, купа родимок, певні вікові зміни.

А тепер, давайте робити пілінг 😉

Текстура пілінгу - густе желе, яке достатньо важко видобувається з пакетику. На пальцях не тане, нікуди не тікає, зберігає форму.

Аромат - фруктово-лікарняний 🫣, трохи не подобається, але це не критично.

Виробник зазначає, що цей пілінг бажано використовувати на ніч, так вказано у характеристиках на сайті.

Я уточню, що у вечірньому етапі догляду, щоб ніхто не намастився і ліг спати.

Мій термін користування на момент написання допису - 3 тижні, тобто 3 застосування. Частіше я не бачу сенсу для себе.

Наноситься пілінг достатньо легко по обличчю, майже одразу з'являються катиші. Тієї кількості,що вище на фото, мені вистачає на усе обличчя.

Тримаю хвилин 5, виробник не вказує час, я орієнтуюся по шкірі, своїм відчуттям та стану пілінгу на обличчі.

За першим нанесенням я відчувала печіння, і тримала менше, ніж на третє використання.

Пілінг добре лежить на обличчі, не тане, не сповзає на шию і абсолютно не чіпляється на брови та пушкові волоски!

Через 5 хвилин починаю масажувати, одразу утворюються катиші (брудненькі), але, що важливо! Якщо у випадку з корейськими скатками, я знімала оцей результат діянь пілінгу, і одразу мала суху шкіру і самі катиші були сухими, то тут ми маємо зволожену шкіру і більш якісне та пролонговане очищення, в залежності від стану шкіри. Знімається зі шкіри комфортно, не залишається на бровах чи волоссі.

Маємо ось такий результат на початку зняття пілінгу, по пальцям видно, що вони вологі після контакту з обличчям та засобом, і це без відчуття масності чи плівки.

А тепер результат після зняття пілінгу та вмивання (теплою водою + крапля гелю CeraVe (це моє бажання, так звичніше).

Фото зроблено одразу, без нанесення крему, при сонячному світлі.

Шкіра м'яка, відполірована, сяюча, пружна, тон рівний, без сухості.

Почервоніння, наче я обпеклась на сонці, було лише після першого використання. Воно пройшло одразу, з нанесенням крему CeraVe.

Виробник радить наносити крем після пілінгу, я наношу згодом тонер Beauty of Joseon + крем CeraVe.

Що дає мені пілінг?

Так як я живу не в Швейцарії, а в Запоріжжі, і якість повітря суттєво відрізняється, + вже суттєва спека, використання сонцезахисного крему, бажання мати підготовлену та очищену шкіру для подальшого нанесення активів, і щоб це очищення було якісним та дбайливим, то я скажу ензимному пілінгу Derma E - 100% так!

Зручний та економний формат мініатюри (20гр), дієвий склад з компонентами, які працюють над очищенням шкіри, не агресивна, але помітна дія, ензимний пілінг дійсно варто спробувати ❤️

Окремо, як обіцяла, для тих, хто цікавиться, склад ензимного пілінгу Derma E.

Дякую за увагу 🌷 Бережіть себе, вдалих та дієвих засобів!