alena.rosee

Вівсяночка з кислотами в меню Краси

Вівсяночка з кислотами в меню Краси

Всім привіт! 💕

Вже напекли пасочок? А як щодо вівсяного борошна, є таке в рецепті? Якщо в приготуванні класичного Великоднього смаколика такого інгредієнту немає, то ось в косметичному меню точно є.

Давайте дивитись що це за Цікавинка 🤓

Вівсяночка з кислотами в меню Краси

Американський бренд Dermalogica - це дійсно професійний догляд за шкірою аж з 1986 року.
Dermalogica була заснована професійним дерматологом - терапевтом.

Для знайомства я обрала декілька продуктів, і один з них - це бестселлер бренду, вівсяна пудра для вмивання з мякими кислотами.

🍇Делікатна відлущувальна пудра у поєднанні з сумішшю екстракту винограду та аргініну, багата на альфа-гідроксикислоти (AHA) і бета-гідроксикислоти (BHA), працює разом із кокосовим молоком для більш гладкої та м’якої шкіри.

🍍Екстракт папаїну, отриманий із папайї, забезпечує відлущувальні властивості, допомагаючи покращити текстуру та колір шкіри.

✨Природно отриманий Saccharide поєднується з атомізованою морською сіллю, багатою важливими поживними мінералами, такими як магній, калій і гіалуронова кислота, щоб допомогти відновити зволожуючий бар’єр.

🥛Суміш заспокійливих екстрактів вівсяних висівок, що містить поживні ліпіди, допомагає заспокоїти шкіру, такий собі calm-skin ефект.

🐰 Продукт є Веганським.

Склад:

SODIUM COCOYL ISETHIONATE, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, SODIUM BICARBONATE, SORBITOL, ZEA MAYS (CORN) STARCH, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SACCHAROMYCES FERMENT, ORYZA SATIVA (RICE) STARCH, MAGNESIUM OXIDE, CITRIC ACID, TAPIOCA STARCH, AVENA SATIVA (OAT) KERNEL PROTEIN, CAMELLIA OLEIFERA SEED EXTRACT, SILICA, COCOS NUCIFERA (COCONUT) FRUIT EXTRACT, INULIN, CASSIA HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SILYBUM MARIANUM SEED OIL, KAOLIN, LAURYL METHACRYLATE/GLYCOL DIMETHACRYLATE CROSSPOLYMER, PAPAIN, HYALURONIC ACID, AVENA SATIVA (OAT) KERNEL EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, AVENA SATIVA (OAT) BRAN EXTRACT, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) PEEL EXTRACT, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT EXTRACT, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) FRUIT OIL, ANIBA ROSODORA (ROSEWOOD) WOOD OIL, SALVIA SCLAREA (CLARY) OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER OIL, CUCURBITA PEPO (PUMPKIN) FRUIT EXTRACT, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, PERILLA OCYMOIDES LEAF EXTRACT, DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT, SEA SALT (MARIS SAL), JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, TOCOPHEROL, CASTORYL MALEATE, CAPRYLYL GLYCOL, ALLANTOIN, DIGLYCERIN, MALTODEXTRIN, LAUROYL LYSINE, ARGININE, SACCHARIDE ISOMERATE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, BETA-CAROTENE, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, 1,2-HEXANEDIOL, HYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSE, DEXTRIN, SODIUM PALMITATE, SODIUM CHLORIDE, ACACIA SENEGAL GUM, SODIUM CITRATE, WATER/AQUA/EAU, O-CYMEN-5-OL, LIMONENE, LINALOOL.

🤓Як працює та який ефект?

✨Застосування просте, таке ж я у ензимної пудри чи убтану. Насипаєте потрібну кількість пудри у долоні , виробник рекомендує пів чайної ложечки, але мені це багато, я беру трошки менше, додаєте водички, пудра розчиняється та цією мильною водичкою вмиваєтесь як звичайною умивалкою. Крупинок, скрабинок - немає, пілінг ефект тільки за рахунок мяких кислот.

✨Запах: пахне молочними пластівцями та борошном , приємно 😋

🤩 Ефект мені дуже сподобався ефект від застосування, авжеж, від одного користування максимум що можна побачити, то очищення шкіри, але вже після декількох регулярних днів користування цією пудрою , ефект є: шкіра мяка, чиста, немов дійсно після легкого пілінга , тон більш рівний, чорні точки освітлюються, будь-який тональний виглядає краще на шкірі навіть без підготовки для макіяжу.

Враження від користування тільки приємні, тому із задоволенням буду пробувати нові засоби бренду.

А ви чули про таку вівсяну пудру ? ✨