Juliya

Чи потрібен масаж обличчя? Facial Massage Oil

Чи потрібен масаж обличчя? Facial Massage Oil

Кому і для чого потрібен масаж обличчя?

В першу чергу, як і звичайний масаж - масаж обличчя має розслабити напружені м'язи. Саме через напругу виникають зморшки та похмурий вираз обличчя. Наша задача його розслабити та розрівняти.

Чи потрібен масаж обличчя? Facial Massage Oil

Але далеко не всі вміють робити такий масаж. Необхідно для початку навчитись, щоб не нашкодити. В першу чергу необхідно придбати спеціальне масажне масло. Я купила Chudesnik massage oil.

Це масло має приємний солодкий аромат та легку текстуру. Воно легко набирається за допомогою піпетки.

Рухи треба робити по масажним лініям. За допомогою такого масажу можна легко позбутись набряків.

Масаж з цією олією допоможе позбутись зажимів обличчя, набряків, дрібних зморшок. Олію після масажу треба ретельно змити гелем для вмивання. А тоді вже наносити догляд. Я, зазвичай, роблю такі процедури перед сном.

Такий масаж треба робити регулярно. Хоча б два рази на тиждень.

Проходити олією треба не лише на обличчі, а й на ділянках шиї та зони декольте. Там також треба робити масажні рухи в правильних напрямках, щоб був відтік лімфи.

Якщо виконувати все правильно, то молодість і підтягнутість шкіри можна буде помітити вже за кілька процедур.

Спробуйте, думаю вам сподобається ефект.

Дякую за увагу. До нових зустрічей 😉