Mandarinka

Засіб для очищення пор Holika Holika Pig Clear

Засіб для очищення пор Holika Holika Pig Clear

Ділюсь результатами затесту чудної для мене маски для очищення пор, яка за 3 кроки має підготувати, очистити, і зробити шкіру носа ідеальною. Розбираємось як все було насправді.

Упаковка проста і зрозуміла - все розбито на 3 поетапних кроки - все по черзі наносити на ніс (промахнутись неможливо). Додатково картинками є інструкція скільки який етап витримувати. Робимо фото до і вперед.

Засіб для очищення пор Holika Holika Pig Clear
Засіб для очищення пор Holika Holika Pig Clear
Засіб для очищення пор Holika Holika Pig Clear

1 крок - підготовчий таке собі розм’якшення. Там тканинна масочка, яка плаває в пропитці, яку і потрібно нанести на ділянку носа. Звісно перед цим необхідно зняти макіяж, умитись, ну і я наносила крем всюди окрім зони куди наносила маску. Тримаємо 15 хв.

Особливих вражень після цього етапу немає - просто волога тканина, але це ж підготовчий етап.

2 крок - безпосереднє очищення пор. На цей раз маска з аналогічним лекалом тільки приклеєна до прозорої плівочки. Віддираємо і клеємо на носа, розгладжуємо. Тримаємо 15 хв.

Це мав би бути найбільш цікавий етап - вичекала, віддерла, а там майже нічого.. При тому що якби я просто трошки розпарила ніс, придавила, то умовні “грибки” точно повилазили як після дощу.. а тут особливо нічого.

3 крок - заключний він мав закрити пору. Наклейка аналогічна як і в другому етапі. Тут тримати 10 хв. Дійсно пори трошки закрились, але прикол був що деякі чорні цятки - стали дійсно чорними, але від маски)

Загалом думаю по ходу кроків і так зрозумілі мої висновки. Це більше цікава забавка “ну мало лі”, ніж дійсно якіснийй засіб, який допоможе справитись з чорними цяткими на носі навіть коли вони є. Рекомендувати звісно не можу, за ці гроші краще пошукати якійсь інший засіб.