Blics hair ✨💫

Повний розбір! Маска 8 секунд салонний ефект

Повний розбір! Маска 8 секунд салонний ефект

Чи дійсно така дієва? Чи буде після неї «салонний» ефект? Що у складі? Кому підійде? Що обіцяє виробник, чи правда це? Чому маркетологи-молодці!? Все це ви дізнається у моєму дописі) Запрошую)

Як завжди, будемо діяти за етапами, аби нічого не пропустити, кому ліньки читати, запрошую до висновку)

1. Зовнішній вигляд та консистенція

2. Що обіцяє виробник?

3. Аналіз складу

4. Результат аналізу складу

5. Кому підійде?

6. Кому не підійде?

7. Мій досвід користування

8. Висновок

Маска створена у декількох літражах: 8мл (стік-пробник), 50мл, 100мл, 200мл, 350мл.

Зовнішній вигляд сучасний та мінімалістичний. Колись я взяла стік у мейкапі «на пробу», бо повелася на гарні відгуки. Маска всередині, як водичка, особливо сильного хімозного запаху немає, але не скажу, що він неймовірно приємний.

На сайті вказано, що маска буде зволожувати, пом’якшить та розгладить. «Всього за 8 секунд пасма стануть неймовірно гладенькими та наповняться шовковистим блиском!»Бла-бла-бла... знову маркетинг намагається взяти своє.

Аби все було так легко, ми всі ходили б з волоссям Барбі)

Склад дуже великий, а половину всього складають екстракти, сьогодні я розглядати їх не буду, бо мого терпіння на це не вистачить і великої користі вони особливо не несуть.

Отже, що бачимо в складі з дійсно дієвих складових:

Propylene glycol зволоження

Myristyl alcohol жирний спирт

Cyclopentasiloxane літучий силікон

Steartimonium chloride антистатик, кондиціонуючий агент

Cetrimonium chloride катіонний ПАВ

Sodium lactate зволоження

Behentrimonium chloride катіонний ПАВ

Fragrance віддушка

Menthol віддушка

Salicylic acid регулятор ph

Isopropyl alcohol растворитель

Panthenol вологоутримуючий, кондиціонуючий засіб

Butylene glycol зволоження

Hydrolized Glycerin зволоження

Hydrolyzed Keratin білок

Hydrolized Corn Protein згущувач

Hydrolyzed soy protein протеїн

Hydrolyzed wheat protein протеїн

Phenoxyethanol консервант

В складі бачимо декілька складових на зволоження, є катіонні ПАВ, силікон, антистатик, протеїни, білок.

Зволожувати ця маска дійсно буде, але не потрібно її використовувати, як єдиний засіб направлений на зволоження (лише на зволоження є маски значно сильніші), пом’якшення дійсно буде присутне, розгладження сильним не буде, якщо у Вас середньо або сильно пошкоджене волосся.

Отже, ця маска потрібна волоссю з гарним станом, але ні як не пошкодженому. Пошкоджене воно просто не покращить, в складі немає складових, які відновлювали б волосся з середини.

  • Натуральному волоссю, яке не сильно пошкоджене.
  • У кого волосся електризується
  • Сухе та жорстке волосся (недостатне зволоження)

АЛЕ! Лише від одного шампуню та цієї маски волосся сильно краще не стане , потрібні і незмиваючі засоби, і не лише одна маска)

  • Окрашене волосся на низьких оксидах
  • Блонд
  • Хімічна завивка
  • Обесцвечевание
  • Після випрамляючих процедур
  • Інші хімічні пошкодженя

Не підійде вона по одній простій причині: в складі недостатньо речовин для дії на такому волоссі.

Маска мені не сподобалася, і тепер я зрозуміла чому. Да тому що у складі немає речовин, які відновили б моє пошкоджене волосся. І зрозуміла я це лише тоді, як розібрала склад маски. Так, волосся стало м’якішим, але очікувала я зовсім не того. Маркетологи не обманули, тому що маска дійсно дієва, але лише на непошкодженому волоссі.

Коли відкрила маску, здивувалася, що всередині просто водичка, вилила її у баночку, додала туди таку ж концентрацію води... і дива-диваа... (для тих, хто не знайомий з хімією)))... водичка стала перетворюватись на густу маску. На моє довге волосся її вистачило.

Маска за складом гарна, але лише для волосся у гарному стані. Для всіх у кого пошкоджене волосся (включаєчи хім.завивки, випрямлення, окрашування, блонд, просто пошкоджене через нехватку догляду) вона НЕ ПІДІЙДЕ! Навіть не витрачайте гроші в сподіваннях на чудо. Маркетологи вміють гарно розповісти, а ми розвішуючи вуха вже бачимо себе з неймовірним волоссям після першого використання. Ще раз повторюю, маска лише для волосся у гарному стані, або для тих, у кого сухе та жорстке волосся. Вона дійсно зволожить волосся, складові для цього є. Для пошкодженого волосся потрібен комплексний індивідуальний догляд виходячи із ПОТРЕБ саме ВАШОГО волосся!

Аби дізнатися, що не вистачає твоєму волоссю читай допис:

https://club.makeup.com.ua/post/35032/