Фечко Христина

Нова покупка

Нова покупка

Давненько не робила покупок на Makeup.

На цей раз до мене прибули аж дві туші Eveline Cosmetics Variete Lashes Show Full Volume Ultra-Length Mascara, але не мені, а подругам.

Також вирішила спробувати концентровану точкову сироватку та крем анти-акне бо моя шкіра останнім часом любить робити мені висипання.

В пробників дуже гарне, мінімалістичне упакування.

Сподобалися аромати цих продуктів, дуже свіжі та нагадують парфуми, проте дещо різкий аромат може не сподобатися, якщо ви чутлива до запахів людина, або якщо це не ваш аромат.

Текстура сироватки липка і ця липкість не зникає. Рідка, але після нанесення розтікатися не буде. За кольором не прозора, а трохи мутна.

Крем білого кольору, дуже легкий та приємний на дотик, липкості не залишає.

Після першого, другого та третього використання на моїй шкірі ефекту сироватка не зробила, але це нормально, бо запалення так просто не зникають. Після ще кількох нанесень стало видно ефект: запалення трохи заспокоюють, почервоніння зменшується та менше болить. Варто зазначити, що ті прищі, на які наносила строватку, після зникнення заново не з'являлися в тому ж місці.

Про крем нічого не скажу бо це був один пробник об'ємом 2 мл і цього мало щоб побачити ефект.

Висновок: продукти досить цікаві і їх варто спробувати. Однозначно ще раз куплю точкову сироватку. Крем мабуть теж.