𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Маска з яблучним оцтом від La'dor

Маска з яблучним оцтом від La'dor
Маска з яблучним оцтом від La'dor
Маска з яблучним оцтом від La'dor
Маска з яблучним оцтом від La'dor

Наразі маю 5 масок, три з яких від Lador, всі дуже подобаються, я їх чередую між собою.

Маска з яблучним оцтом остання із моїх покупок по догляду за волоссям. Воно у мене фарбоване, пошкоджене, з посіченими кінчиками.

Маска з яблучним оцтом від La'dor
Маска з яблучним оцтом від La'dor

На цей засіб було дуже багато позитивних відгуків, тому я взагалі брала її без вагань.

Пакування
Туба з м'якого пластику в захисній плівці, додатково на ній є захист з фольги.
Об'єм: 150 мл.

Маска світло-жовтуватого кольору, в міру густа, не щільна, по текстурі приємна, не жирна.

Аромат має гарний, наче зеленого яблука з кислинкою. На волоссі він присутній після використання ще деякий час.

Розподіляється маска легко, одразу обволікуючи кожну прядку. Час витримки залежить від стану волосся. Тримати її слід від 5 до 10 хв., а взагалі, чим довше, тим краще.

Змивається вона без зусиль, допомагаючи в процесі розплутати волосся, після чого воно добре розчісується.

По ефекту маска мені сподобалась, але не можу сказати, що вона чимось краще від інших від Lador. Для мене кожна особлива по своєму.

Зайву пухнастість прибирає, але все одно доводиться використовувати сироватку (також цієї марки), щоб розгладити посічені кінчики.

Волосся після неї легке, не обтяжене, розсипчасте і наче трохи зволожене, виглядає більш доглянутим.

В цілому маска мені сподобалась і залишила приємні враження, можливо згодом куплю повторно.