Назарова Ніна

Сироватка з ретинолом і ніацинамідом від польського бренду

Сироватка з ретинолом і ніацинамідом від польського бренду

Передісторія

Це мій перший досвід використання сироватки для обличчя. До цього я доволі просто і мінімалістично ставилася до догляду за обличчям. Чому, важко сказати. В мені жив якийсь внутрішній скептицизм щодо ефективності доглядової косметики, як такої. Але з використанням цього продукту все змінось.

Отож, все почалося з того, як я дізналася про дійсно спокусливі властивості ретинолу і ніацинаміду для шкіри. Зокрема мене зацікавила дія ніацинаміду, який здатен регулювати пігментацію. Все тому, що я власник веснянок, і всі люди з веснянками хоч раз в житті хочуть їх вивести і відчути, як то мати чисту білу шкіру. Тому таки вирішила провести на собі експеримент і спробувати сироватку з ніацинамідом.

Мій вибір впав на сироватку від польського бренду Farmona. Обирала по високим відгукам, і по привабливій ціні.

Перше враження - приємний скляний флакон з піпеткою з вмістом білого кольору

Сироватка являє собою в'язкувату рідину, по ступеню рідкості для порівняння схожа на кефір. При нанесенні на шкіру швидко вбирається. Не має жирного ефекту. Дещо липкувата, але не викликає дискомфорту. Має приємний ніжний запах.

Слід зазначити, в перші дні після нанесення сиротки на шкірі відчувалося легеньке пощипування, яке швидко проходило. Спершу я подумала, що це алергічна реакція, але читала, що для засобів з ретинолом це нормально, тому продовжила користуватись. За тиждень шкіра адаптувалась, пощипування пройшло, а результат не змусив себе довго чекати.

Зволоження

Одразу після нанесення сироватки з'являлося приємне відчуття зволоженості і м'якості. Що особливо порадувало, сироватка зовсім не обтяжуюча і не залишала жирного важкого сліду, який зазвичай залишали на моїй комбінованій шкірі деякі зволожучі креми. Це таке приємне відчуття зволоженості і легкості. Також зникло відчуття стягнутості після вмивання.

Мімічні зморшки

Не пройшло так багато часу, як я почала відчувати позитивні зміни зі своєю шкірою, а саме в плані зменшення мімічних зморшок, особливо біля очей. Сироватка дає шкірі достатньо зволоження, мімічні зморшки стають менш помітними.

Сліди постакне

На момент початку користування сироваткою, на моєму обличчі і декольте були сліди від постакне. Протяном двох тижнів вони стали менш помітними, а до кінця використання сироватки зовсім зникли.

Акне

Чого я зовсім не очікувала, починаючи користуватися цією сироваткою, що вона допоможе мені вирішити проблему з акне. На жаль, моя шкіра схильна до жирності і висипань час від часу, особливо на фоні гормональних коливань. І найдивовижніший ефект від цієї сироватки, це те, що за весь час користування нею (близько 2-х місяців) у мене не було жодного висипання. Навіть більше того, ті висипання, які були, пройшли. Це найприємніший ефект у мене від користування цим продуктом.

Пігментація

Ну і звісно ж, головна причина користування мною сироватки з ніацинамідом - боротьба з пігментацією. Тут я мушу вас розчарувати, бо бажаного ефекту досягти не вдалося. Мої веснянки все стійко пережили, і навіть не подумати хоч трохи посвітлішати. Тут я приведу фото своєї шкіри через 2 і 6 тижнів користування сироваткою. Різницю бачите? Я теж ні.

Загальний стан шкіри

Мені дуже подобається, якою моя шкіра стала на дотик після цього засобу. Це прямо відчувається. Вона така ніжна і гладенька, без жодних висипань і сухості.

Aqua (Water),

Caprylic/Capric Triglyceride - Пом'якшують шкіру, не залишаючи важкого жирного відчуття, покращують сенсорні характеристики, розтікання продукту. Мають гарну зволожуючу здатність, запобігаючи трансепідермальної втрати води випаровування води зі шкіри. Усувають неприємне відчуття стягнутості та сухості шкіри. Заповнюють нестачу ліпідів у міжклітинному цементі, насичують шкіру жировими компонентами, мають високу стабільність до окислення. Можуть бути повними або частковими замінник ліпідної фази емульсіях,

Betaine - рослинний компонент з соку цукрового буряка. Використовується як зволожуючий компонент, затримує в глибоких шарах шкіри вологу, делікатно освітлює та допомагає зменшити дрібні мімічні зморшки,

Glycerin - вологоутримувач, пом'якшувальний та зволожувальний інгредієнт,

Niacinamide - одна з форм вітаміну B. Покращує загальний вигляд шкіри при пігментації, загальних дефектах шкіри, запаленнях, проблемній шкірі, пом'якшує і вирівнює шкіру зі зморшками. Стимулює синтез колагену і виробляє кераміди,

Panthenol - стимулює епітелізацію і сприяє прискоренню загоєння опіків, виразок, вугрів і дрібних ран,

Tocopherol - антиоксидантний вітамін, він захищає шкіру від вільних радикалів, що викликають рак, і необхідний для правильного використання кисню в тканинах. У косметиці він також діє як природний консервант, захищаючи масляну фазу в кремах і лосьйонах,

Linoleic Acid - одна з основних незамінних жирних кислот. Відіграє важливу роль у забезпеченні бар'єрної функції шкіри,

Retinyl Palmitate - стабільна форма ретинолу, що утворює ефективну комбінацію з пальмітиновою кислотою. Ретиніл пальмітат менш потужний у порівнянні з ретинолом, але є більш м'яким і менш подразнюючим, що робить його придатним для чутливої шкіри,

Tocopheryl Acetate - антиоксидант, що запобігає окисленню ненасичених ліпідів. Має вітамінну активність, проникаючи в глибокі шари епідермісу гідролізується у вітамін Е,

Cetyl Stearate - діє переважно як мастило на поверхні шкіри. Висихає, утворюючи тонкий шар, надаючи шкірі м’який і гладкий вигляд. Прозора блідо-жовта рідина Це пом’якшувач, який можна використовувати для розчинення інших речовин, зазвичай рідин,

Isostearyl Isostearate - рідкий пом’якшувальний засіб для масел. Забезпечує насичене відчуття та покращує розподіл по шкірі,

Potassium Cetyl Phosphate - має загущаючу та емульгуючу дію, підвищує стабільність емульсій,

Cetyl Alcohol - Структуроутворювач та емолент в емульсіях (пом'якшувач). У косметиці також використовується як розчинник, емульгатор, загусник, структурна основа для інших інгредієнтів,

Stearic Acid - Структуроутворювач та емолент в емульсіях,

Inulin Lauryl Carbamate - емультатор природного походження,

Polyacrylate-13 - емульгатор, захищає поверхню шкіри, згущує консистенцію продукту та підтримує стабільність формул,

Polyisobutene - має пом'якшувальну та зволожуючу дію (особливо там, де необхідна в'язкість і товщина: наприклад, блиск для губ), відновлює еластичність шкіри, запобігає втраті вологи,

Polysorbate 20 - емульгатор, ПАР,

Sorbitan Isostearate - емульгатор,

PEG-20 Glyceryl Laurate - стабілізатор в'язкості рослинного походження, засіб для кондиціонування шкіри,

Xanthan Gum - емульгатор і загусник,

Triethanolamine - нейтралізуючий буферний агент, стабілізатор,

Disodium EDTA - хелатуючий, пом'якшуючий агент,

Phenoxyethanol - консервант, компонент антисептичної дії, має легку зволожуючу дію,

Caprylyl Glycol - емолент з антимікробними властивостями,

Parfum (Fragrance).

На жаль, відсотковий вміст ніацинаміду і ретинілпальмітату виробником не вказано.

Я в захваті від зволожуючого і пом'якшуючого ефекту цієї сироватки. Сироватка значно покращила стан моєї шкіри, прибрала постакне і проблему з висипанням. Звісно, заявленої виробником ефективності проти пігментації я не помітила, але засіб мені в цілому дуже сподобався.

Назарова Ніна
0
1
Підписки