Ta_nyaaaaaaa

Tree Hut Coco Colada Whipped Body Butter | Батер для тіла "Ананас і кокос"

Tree Hut Coco Colada Whipped Body Butter | Батер для тіла "Ананас і кокос"
Tree Hut Coco Colada Whipped Body Butter | Батер для тіла "Ананас і кокос"
Tree Hut Coco Colada Whipped Body Butter | Батер для тіла "Ананас і кокос"

Вітаю усіх! Рада, що завітали 🤗

Наприкінці цієї зими я вирішила потішити себе, замовивши засоби бренду Tree Hut: скраб та батер.

Про скраб я писала дещо раніше 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/33586/

А от відгук на батер чекав багато хто, я знаю 😉 І не дарма!) Насправді саме батер спочатку я і планувала замовляти, бо мріяла про нього з літа 2023.

Поіхали, сьогодні буде дуже цікаво ✨

Пакування у стилі бренду - прозорі баночки з яскравими наліпками.

Батери у круглих баночках з доволі товстим дном. Так, у ньому пустоти, але про це пізніше.

Кришечка кругла, закручується на пластикову різьбу. На ній яскрава наліпка з назвою батера та зображеннями кокоса й ананасу 😋

Країна-виробник: США.

Баночка вміщає 240 грам продукту.

*насправді вона такого розміру, що там на 100 грам більше вміститься продукту точно, але знизу баночки є пустота, так зване «подвійне дно», яке майже непомітне

Ціна стартує від 740 грн.

На акціях можна вхопити і за 620-650))

Відразу зазначу, що аромат я взяла навгад, просто прочитавши короткий опис. Можливо я його і слухала влітку 2023, але він мені не запам’ятався (як той же Tropic Glow 🙈)

Так от, я абсолютно не прогадала з ароматом.

Аромат батера Coco Colada - елегантний акорд тропічних спокус. Коротко: це солодко-свіжий аромат (абсолютно НЕ приторний), здебільшого відчувається лише кокос, якому додає свіжості та незначної кислинки ананас.

На першому плані - кокос 🥥, але не той, що кричить і притягує увагу, як у шоколадках чи тортиках, а той, що зваблює своєю гідністю. Він розкривається, мов м’яка бризка «горіхової», свіжо-солодкуватої, кокосої води у спекотний день, викликаючи спогади про теплі узбережжя і екзотичні пригоди.

Паралельно з кокосом ананас 🍍 - на фоні кокосу, не зовсім яскравий, але такий свіжий. Він надає цитрусову кислинку ароматі, яка створює вишуканий баланс, що зачаровує..

Що найцікавіше - разом з кокосом та ананасом я відчуваю відлуння запаху масла ши. Дуже гармонійно вписується у композицію, не перебивають основних «персонажів» 🥰

Стійкість і шлейфовість. Або те, завдяки чому Tree Hut і славиться.

Аромат Coco Colada у засобі крем-батер доволі стійкий та шлейфовий.

Після використання у вечірній рутині, я чую цей аромат наступного ранку після пробудження. А ще він пахне підчас нанесення на всююю ванну!

Нагадує безтурботне літо, море, чашу кокосових чіпсів і ананасовий сік, що розташувалися поруч з шезлонгом 🏝️

Він огортає мене, немов ніжні обійми, і веде у світ солодких мрій та екзотичних пригод.

Чи не чудово прокидатися з цим ароматом і невтомно повторювати його щодня? Оу, це ж неповторні відчуття.

Також те, через що я готова співати оди цьому продукту.

Консистенція надзвичайно приємна, однорідна. Батер виглядає і відчувається на пальчику дуже щільним, але при контакті з тілом миттєво «топиться» на шкірі та поглинається нею. Так, на шкірі крем перетворюється майже у водичку.

Завдяки такій щільній текстурі батер надзвичайно економний у використанні 🤑 Відразу усі питання стосовно вартості зникають.

💧 Aqua (Вода): - основний компонент, забезпечує розчинення та розподіл інших інгредієнтів.

💧 Glycerin (Гліцерин) - зволожувальний засіб, зберігає вологу в шкірі.

💧 Glyceryl Stearate - емульгатор, допомагає забезпечити стабільність змішування водних і олійних компонентів.

💧 Caprylic/Capric Triglyceride (тригліцериди каприлічної та каприкової кислот) - зволожуючі речовини, використовуються як натуральні замінники масла.

💧 Butyrospermum Parkii (Shea) Butter - масло ши - живильний та зволожуючий компонент, допомагає зменшити втрату вологи.

💧 Peg-100 Stearate - емульгатор, допомагає забезпечити стабільне з'єднання водних і олійних компонентів.

💧 Fragrance (Parfum) - ароматизатор.

💧 Phenoxyethanol - консервант, запобігає росту мікроорганізмів у продукті.

💧 Myristyl Myristate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol - зволожуючі і зм'ягчуючі речовини, які допомагають зберегти вологу в шкірі та полегшити її текстуру.

💧 Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer 0 стабілізатор текстури, регулює консистенцію продукту.

💧 Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin - допоміжні консерванти та зволожувачі, які допомагають зберегти якість продукту.

💧 Sodium Hydroxide - регулює pH продукту.

💧 Disodium Edta - хелатуючий агент, використовується для стабілізації формули продукту.

💧 Sodium Chloride - використовується для регулювання консистенції або як антисептик.

💧 Rosa Canina Fruit Oil, Argania Spinosa Kernel Oil - олії шипшини та аргани - багаті на жирні кислоти та вітаміни, які живлять та зволожують шкіру.

💧 Limonene, Linalool - ароматичні компоненти, які також потенційно є алергенами.

💧 Blue 1 (Ci 42090), Red 4 (Ci 14700) - барвники.

Хтось скаже, що склад цілком посередній і переплачувати не варто. Що вважаю я і на що сподіваюся? 😅

Думаю можна очікувати, що батер для тіла вищого цінового діапазону має більш високу якість складових і є більш ефективним для догляду за шкірою. Однак це не завжди означає, що бюджетний варіант буде менш ефективним або неякісним. Вирішення, який продукт є кращим, зазвичай залежить від індивідуальних потреб і уподобань кожної особи.

Батер Tree Hut містить чимало зволожуючих компонентів, натуральних олій, які мають позитивний вплив на шкіру. Такий склад мене влаштовує. (можна сподіватися і на якіснішу сировину його вартість? 🤔) А як він діяв на шкіру розповідаю нижче 👇🏻

Бачили на зворотній частині напис «довготривале і легке зволоження»? Це абсолютна правда правда ✅

Відразу зазначу, що цей засіб використовую не щодня, а раз у 2 дні на ніч. Такого зволоження мені достатньо.

Знову ж таки, дуже раджу переглянути відео, щоб побачити сяйво шкіри після використання батера. Так сяє вся шкіра.

Батер Coco Colada Tree Hut прекрасно зволожує шкіру, швидко поглинається і не залишає липкого шару.

На тілі маю чутливу і більш суху шкіру, на ніжках іноді навіть лущиться. Так от цей батер чудово справляється із зволоженням навіть дуже сухої шкіри.

Не залишиться відчуттів плівки.

Загалом на шкірі відчувається як ЛЕГКИЙ, але дуже поживний і гарно зволожуючий кремчик.

Моя оцінка йому 1000/10 ❤️‍🔥

Абсолютно не шкодую, що придбала його. А з економічністю використання, такої баночки вистачить на пів року точно (а взагалі думаю до 9 місяців!!!) От зверніть увагу на кількість продукту у моїй баночці. Використовую батер з кінця лютого 2024.

Ефект на шкірі вражаючий, чи не найкращий, ніж від усіх моїх попередніх кремів/батерів!

Наприклад, той же Fresh Juice відчувався більш жирним і поглинався довше, а Tree Hut зовсім невагомий, його зволоження триваліше, ще й приголомшливий аромат залишається надовго 🤤

І якщо про скраб Tree Hut я сказала «особливо нема сенсу переплачувати», то про батер скажу СЕНС Є! Задоволення від використання і довготривалий ефект зволоження того вартують 🥰

Спасибі за увагу 🫶🏻