Алла

Ні - жирності, так - легкості!

Ні - жирності, так - легкості!

Скільки себе пам*ятаю, моє волосся завжди було схильне до жирності. Тому знайти засоби, які прибирають цю проблему, той ще квест.

Ще одне. Шампунь у мене закінчується швидше, ніж кондиціонер, тому що я мию волосся шампунем двічі, а кондиціонер наношу один раз.

Саме тому, так би мовити, для проміжного варіанту, завжди тримаю запасний варіант, не тієї ж серії, що і шампунь.

Ідеальним вибором для мене став кондиціонер від німецького бренду Далас для волосся, схильного до жирності та випадіння. 100% мій варіант. Він містить унікальну формулу з рисовою пудрою, яка контролює вироблення себуму, зменшуючи жирність волосся. Кондиціонер допомагає підсилити коріння і запобігти випадінню волосся, роблячи їх більш здоровими та еластичними.
Екстракт рису містить енергетично багаті речовини, які покращують якість волосся, пожвавлюють обмінні процеси в шкірі голови, сприяють зміцненню волосяного фолікула та покращенню живлення волосся, повертаючи їм блиск, шовковистість та м'якість.

На жаль, поки його немає в наявності.

Хочу спробувати й інші косметичні продукти цього бренду. Наприклад, шампунь, посилання прикріпила.

А ви пробували?

Ні - жирності, так - легкості!
Ні - жирності, так - легкості!
Ні - жирності, так - легкості!
Ні - жирності, так - легкості!