Lily♥️

ОБРАЛА САМЕ ЦЕЙ АРОМАТ ВІД FURLA

ОБРАЛА САМЕ ЦЕЙ АРОМАТ ВІД FURLA

Тобі знайомий бренд Furla? Це досить відомий італійський бренд, заснований в 1927 році родиною Furlanetto. З перших днів існування Furla є синонімом елегантності, суто італійського дизайну та розкоші. Аксесуари та взуття, які виготовляє бренд завжди цікаві за своїм дизайном та високої якості. А як щодо ароматів? Чи вдалося бренду передати цю всю розкіш та вишуканість в своїй лінійці ароматів, яка також представлена на Make UP.

В лінійку входить декілька ароматів, кожен з них цікавий, я познайомилася з наступними:

  • Favolosa
  • Incantevole
  • Irresistibile
  • Magnifica
  • Meravigliosa
  • Preziosa
  • Romantica
ОБРАЛА САМЕ ЦЕЙ АРОМАТ ВІД FURLA

Проте найбільше серед усіх ароматів мені сподобався саме аромат Incantevole – це парфумована вода , яка вийшла ще в 2022 році. І він точно не схожий ні на що, навіть порівняти хоча б легку схожіть. Тому я без вагань зупинилася на ньому.

Давай, тепер розповім тобі про що цей аромат🥰.

Аромат Furla Incantevole – блискуче та вишукане поєднання квіткових, східних та дерених нот з яскравою ключовою нотою ірису, яка виглядає елегантно та дуже по- італійськи на шкірі.

На мій смак композиція аромату відчувається водночас і свіжою зарахунок поєднання фруктів і бергамоту, досить цікавою завдяки додаванню солоних морських нот і досить чуттєвою зарахунок східних деревних нот, тут це: боби тонка у поєднанні із сучасними та незвичайними нотами дріфтвуду та лореноксу.

Квітковий букет у ноті серця розкриває багатогранні риси характеру: вишукане поєднання абсолюту ірису в поєднанні з чуттєвими акцентами ефірної олії іланг-ілангу та квітучої яскравості Mugane.

В результаті вийшла досить унікальна парфумерна композиція, яка водночас і свіжа і солодка, яскрава і вишукана.

  • Верхні ноти: водні фрукти, бергамот і морські ноти
  • Ноти серця: корінь ірису, пелюстки ірису, іланг-іланг і мугане
  • Базові ноти: боби тонка, дріфтвуд коряжник) і лоренокс

Те що ти бачиш на самому пакуванні аромату теж не просто так. Концепція самого флакону є одним із найбільш знакових символів італійської архітектури та основи Furla.

Доступний аромат у наступних розмірах: 10 мл, 30 мл, 100 мл, також на Make Up є подарункові набори.

Я обрала розмір travel size: 10 мл.

Пакування мені сподобалось: флакон не є крихким, і сам спрей видає аромат дуже легкою хмаринкою.

Стійкість: я відчуваю орієнтовно 3-4 години. Для теплої пори мене влаштовує.

Загалом досить цікава лінійка ароматів вийшла у Furla, зрештою я хотіла саме якусь маленьку мініатюру для подорожі, якраз, думаю, в Італії і буду його більше носити!

P.S. Усі мої цікаві дописи ти можеш переглянути за посиланням:

https://club.makeup.com.ua/tag/lilyproparfumi/

Також підписуйся на мою сторінку, щоб не пропустити найцікавіші дописи та новинки брендів!

From Lily with Love 💔