Швець Карина🤍

Sovka skincare | Apple & Lime Shower Gel

Sovka skincare | Apple & Lime Shower Gel

Ви вже напевно багато разів бачили ці гелі для душу, але сьогодні я розповім про ще один.

Якщо ви любите свіженькі аромати, що нагадують про літо, сонце, фруктовий сад - читайте далі ⬇️

Sovka skincare | Apple & Lime Shower Gel

Гель представлений в обʼємах 200 і 500 мл, у мене перший варіант.

Хочу окремо відмітити упаковку - пляшка дуже компактна, легка і мʼяка, з неї доволі просто видавлювати гель без зусиль.

Кришечка фліп-топ, щільно закривається, але при цьому безпроблемно відкривається, що дуже легко.

Колір гелю яскраво-зелений, в житті він виглядає ще контрастніше, ніж на фото. Підіймає настрій в похмурі або сумні дні.

Аромат гелю класний, він зовсім не хімозний і не розʼїдає рецептори, а навпаки мʼякий, проте свіженький і соковитий. Не можу сказати, що я чую тут цитрусовий лайм, більше схоже на яблучну віддушку. Так пахнуть компоти, що зварені виключно на яблуках без додавання інших фруктів чи ягід.

🍏AQUA: вода, розчинник.

🍏SODIUM LAURETH SULFATE: Це поверхнево-активна речовина, жорстка

🍏COCAMIDOPROPYL BETAINE: Ще одна поверхнево-активна речовина, мʼяка.

🍏COCO GLUCOSIDE: Це м'який поверхнево-активний агент, отриманий з кокосового масла та цукру

🍏SODIUM COCOYL GLUTAMATE: Це ще один м'який миючий засіб, який походить з кокосового масла та амінокислоти глутаміну.

🍏GLYCERYL OLEATE: Це емолент

🍏PENTYLENE GLYCOL: Це розчинник та зволожувач.

🍏SODIUM CHLORIDE: Це кухонна сіль, яка використовується як загущувач

🍏PEG-150 POLYGLYCERYL-2 TRISTEARATE: емульгатор

🍏LAUERTH-3: емульгатор.

🍏DIPROPYLENE GLYCOL: розчинник та зволожувач.

🍏SORBITAN CAPRYLATE: стабілізатор

🍏PROPANEDIOL: розчинник та зволожувач.

🍏BENZOIC ACID: консервант

🍏PARFUM

Засіб піниться помірно, він не утворює пишної пінної шапки, але цього достатньо для очищення.

Гель достатньо густий і витрата в нього в цілому економна, але чомусь я постійно беру більшу кількість, аніж потрібно для очищення певної ділянки тіла, тому насправді в мене він розходиться швидше.

По ступеню очищення це супер, гель не залишає плівки на шкірі, добре змиває всі забруднення і кремовий дезодорант у стіку (хто користується такими, ті повинні зрозуміти, про що я). При цьому завдяки комбінації мʼяких ПАР з однією жорсткою таке очищення не пересушує шкіру та не призводить до виникнення сухих ділянок лущень на тілі.

Мені сподобався гель для душу від Sovka в першу чергу за своє компактне і зручне пакування, а потім вже за м'яке, але якісне очищення.

Я б обовʼязково повторила його в ароматі Love is (кажуть, що це аромат тієї самої жуйки), а також цікаво було б спробувати аромат «Молочний коктейль». Люблю бананові віддушки, але зазвичай у засобах для тіла вони надто хімозні - тому мені складно вгодити. Цікаво,як пахне банановий аромат у цього бренду.

До речі, якщо я правильно зрозуміла, то Sovka для забарвлення своїх продуктів використовують харчові барвники, що є дуже безпечним😉