alena.rosee

Помада для французьких поцілунків

Помада для французьких поцілунків

Всім привіт! 💕

Давно не писала про щось губне , а треба б, бо зібралось всякого цікавого багато 😁

Сьогодні допис про матову помаду від Ланком у відтінку 299 French Cashmere ✨ і до речі , про французькі поцілунки не я придумала , таке пише виробник 🤭

Від виробника:

- забезпечує щільне високопігментоване покриття;
- особлива текстура дозволяє розтушувати контурі до повного застигання;
- представлена ​​в 20 насичених відтінках;
- дарує матовий фініш, який не сушить ніжну шкіру губ;
- різноманітність кольорів підібрано під кожен відтінок шкіри;
- втілює тренд на легку недбалість і ефект зацілованності;
- чудово підкреслює форму губ навіть без використання олівця;
- дарує комфорт протягом всього дня.

Мої враження :

💋Пакування:

Упаковка та футляр в кращих традиціях люкс продукта , це матовий футляр кольору "Рожеве золото" , дуже приємний тактильно, неначе дійсно щось кашемірове. Відкривається кнопкою зверху , треба натиснути на троянду ) закривається на клік, тому сама помада в сумці не відкриється .

💋 Запах: класичний ланкомівський, пахне трояндами , на губах не відчувається .

💋 Текстура та консистенція:

стік помади оздоблено немов велюром, дуже гарно 🤩 консистенція матова , але зовсім не суха, натисканням На стік можна вар'ювати інтенсивність кольору .

Фініш матовий , але не глухий , як бархатистий. Липкості нема .

💋Нанесення: наноситься помада дійсно просто зі стіку , зазвичай я використовую пензлик , але для допису наносила просто зі стіку . Покриття легке, нереально приємне, немов на губах нічого немає. Тобто помада не відчувається зовсім!

Не потребує олівця, не розмазується. З такою текстурою можна робити і класичний макіяж губ , і в азіатському стилю , бо тушується помада прекрасно )

💋 Стійкість : тримається помада добре , з нею можна і їсти , і пити , і цілуватись 😁

💋Колір: в мене 299 , з новорічного набору , я була впевнена що колір буде мені рижіти, але він такий благородний, що з цією помадою можна отримувати ще більше компліментів 🤭 Я б охарактеризувала цей колір як теплий нюд з червоним підтоном.

💋Свотчі на губах:

Просте нанесення зі стіку, без пензлика та олівця.

Більш цікаві градієнти можливо зроблю з цією помадою в окремому Луксі)

💄На руці нанесення з різним натисканням стіку.