krutoguuz

Kallos Cosmetics Hair Pro-tox

Kallos Cosmetics Hair Pro-tox

Ці засоби купила моя мама, ну а я як добра душа побоялася, що вона не встигне використати до кінця терміну придатності і відлила в неї.

Покористувавшись певний час спішу поділитися враженнями з вами.

Консистенція засобу досить рідка та прозора, яка чудово піниться, не пересушує моє волосся. Аромат є присутнім та досить інтенсивним, але не знаю як його описати. Він не жахливий, непоганий, що тримається на волоссі певний час.

Зазвичай я мию голову кожні 2 дні, але з ним вона тримається чистою 2,5 - 3 дні в залежності від погоди. Що не може не тішити, бо це не мій улюблений процес.

В комбінації з маскою шампунь дає гарний візуальний та тактичний ефект, волосся стає м'якесеньке та блискуче. На постійній основі я ним не користуюся через силікони у складі, а чергую з маскою від Garnier з ананасом.

Консистенція засобу густа та біла, яка комфортно розприділяється, аромат такий самий як і шампуня.

Висновок:

Як на мене засоби непогані за досить привабливу ціну. А я люблю щось бюджетне для волосся, тому - лайк!

Це вже мій 2 допис, бо перший я випадково закрила і частина тексту та думок була втрачена, нажаль(

Користувалися цими засобами?