Mila__Mi

Розкішний, персиковий глянець

Розкішний, персиковий глянець
Розкішний, персиковий глянець

Блисками для губ я користуюся набагато частіше чим помадами. Мені подобається від них ефект глянцю та соковитості на моїх губах.

Нещодавно звернула увагу на блиски для губ від нашого українського бренду Sinart і обрала для себе блиск в 05 відтінку 🍑

Напочатку блиск був запаяний в захисну слюду, що гарантує надійний захист від першого використання.

На цій слюді якраз таки і знаходиться вся інформація про даний косметичний продукт: склад, опис, призначення, штрих-код та інша інформація про виробника.

Склад:
Hydrogenated polydecene, diisostearyl malate, po lyisobutene, mineraloil/paraffinum liquidum, ethylhexyl palmitate, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, persea gratissima (avocado) oil, silica dimethyl silylate, calcium sodium borosilicate, fragrance, tocopheryl acetate, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, tin oxide, may contains: titanium dioxide(CI 77891), iron oxides(CI 77491), iron oxides(CI 77492), red 6 (CI 15850), red 7 lake(CI 15850), red 28 lake(CI 45410).

На диво, як для косметичного засобу, тут навіть можна зустріти олію жожоба, авокадо, віт. Е та емоленти.

Пакування:
Туба, виконана з якісного пластику, він в мене вже падав і з ним все ОК 😅

Туба прозора і через неї добре видно відтінок самого блиску.

Ковпачок чорний, закривається щільно, надійно.

Фетровий аплікатор, такий м'якенький і до речі дуже гнучник, що дозволяє добре розподіляти блиск по губам та контуру.

Дозатор не маленький, але тут є запобіжник, завдяки якому зайвої кількості блиску точно не набереться.

Аромат та смак:
Аромат як і присмак блиску практично ніякий, може трошки відчувається мінеральна олія.

Колір дуже приємний, ніжно-персиковий 🍑 без блискіток. В тубі він набагато насиченіший, аніж є насправді. На губах він виглядає навіпрозоро з персиковим відтінком.

Консистенція густа, трошки тягуча.

Розподіляється блиск (завдяки гнучкому аплікатору) дуже легко. Він рівномірно лягає на губи, не скочується та цілком комфортно відчувається на губах.

Фініш глянцевий, робить губи більш соковитими. Розкішно виглядає на губах 👄 Обожнюю такий ефект від блисків.

В повному макіяжі виглядає доволі нейтрально, але додає губам більше виразності.

Завдяки своїй консистенції і поживним речовинам у складі, блиск добре зволожує, живить та розгладжує шкіру губ.

Стійкість приблизно 3-4 години, якщо не їсти. Після їжі, його на губах вже стає помітно менше.

Але залишається липкість, що в принципі притаманно блискам.

Демакіяж:
Блиск добре змивається міцелярною водою, не залишаючи слідів після себе.

Висновок:
Мені сподобався блиск своїм відтінком, як він виглядає на губах та як дає додатковий доглядовий ефект.

Мені особисто цікаво ще спробувати блиск у 06 відтінку 💗