Alyona Fedyk

Gucci Bloom: з ним неможливо забути про жіночність

Gucci Bloom: з ним неможливо забути про жіночність

До квіткової колекції Bloom бренд Gucci мав репутацію бунтаря та провокатора, однак з приходом у компанію Алессандро Мікеле бренд змінив вектор та створив колекцію ніжних композицій на основі білих квітів – такий собі “привіт” з 60-х. Варто сказати, що такі кардинальні зміни дійсно підняли Gucci на новий рівень. Серед бажаючих пізнавати аромати бренду з’явились такі, як я – поціновувачі ніжних, жіночних, пудрово-квіткових, але не банальних ароматів. І я таки знайшла вдалий варіант, який залишається для мене особливим…

Gucci Bloom відрізняється простотою звучання, але водночас призначений для особливих моментів. Якщо в мене похмурий настрій, цей флакон лишається стояти на поличці непорушно. Він створений для посмішок, для випромінення щастя, для миті душевного спокою, для сонячних та теплих днів. В такі миті він розкривається по-особливому. Здавалось би, як аромат чистого жасмину може бути багатогранним? Таки може, і Gucci Bloom – ідеальний тому приклад.

  • Початкова нота: Тубероза
  • Нота серця: Жасмин самбак
  • Кінцева нота: Квіскваліс індійський, Корінь ірису

В колекції Bloom є різні варіації, однак мій фаворит – пудрово-рожевий флакон з лаконічним “Gucci Bloom” на білому фоні. Розкривається парфум миттєво. Ніяких тобі початкових та базових нот. Лише монозвучання від старту до самого фінішу. І лише шлейф відрізняється якоюсь особливою жасминовою пудровістю:) Так, це однозначно насолода…