Sono Kateryna

Palmer’s Coconut Oil Formula Coconut Water Face Moisturizer

Palmer’s Coconut Oil Formula Coconut Water Face Moisturizer
Palmer’s Coconut Oil Formula Coconut Water Face Moisturizer

Я помітила, що в клубі є багато прихильниць засобів з 🥥, та я також вхожу в їх число. Сьогодні розповім вам про неймовірно смачний крем від Palmer’s.

Palmer’s - це американський бренд по догляду за шкірою. У складі засобів використовуються натуральні, природні інгредієнти, такі як олія ши, оливкова олія, олія кокосового горіха та фірмова олія какао.

Лінійка з кокосом «Coconut Oil Formula» є доволі популярною у цього бренду, та я, як любитель аромату коксу, просто не могла пройти повз.

Крім містить у своєму складі кокосову воду, гіалуронову кислоту та ферменти папайї, які живлять шкіру, надаючи їй сяючого здорового вигляду.

Текстура: дуже легка, я б навіть сказала, що схожа на гелеву. Крем зовсім не жирний, що мені підходить до моєї комбінованої шкіри. За моїми відчуттями, він легкий, невагомий та приємний.

Palmer’s Coconut Oil Formula Coconut Water Face Moisturizer

Крем гарно зволожує, моментально вбирається в шкіру, не залишає липкості, та чудово готує шкіру до подальшого макіяжу.

Його запах просто неймовірний - дуже смачний кокос, в міру солодкий і ненавʼязливий. Коли я відкриваю баночку, насолоджуюсь чудовим насиченим ароматом кокосового десерту 🥥

Крем чудово підходить для щоденного використання і викликає в мене лише позитивні емоції. Дякую за увагу 🤍