ДАРÍЯ КÓВАЧ

BLESS. ВЕЛИКА РОЗПАКОВКА.Ч1

BLESS. ВЕЛИКА РОЗПАКОВКА.Ч1

Привіт, красунечки♥️ Я вас інтригувала довго, але повірте, це того вартувало. Просто не могла раніше поділитись

Ви знаєте, що довгий час я відповідала тут за бюджет. Шукала супер бюджетні засоби і ділилась з вами їх якістю. Але потім я вирішила не обмежуватись, а мій блог тут виріс. На мене тепер підписані, бо це я і я дуже ціную🥹

Сьогодні знов буде бюджетно, але мега якісно. Подивимось разом, що мені прийшло? 👀

Це новинка, неймовірно крутий і легкий BB. З корейською системою відтінків:

13-для надзвичайно світлої шкіри (підійде білосніжкам)

21-для дуже світлої шкіри (мій варіант)

23-для світлої шкіри (найпопулярніший варіант)

27-для засмаглих красунь (або для змішування)

В чому особливість цього BB,як вказує виробник?

«Він не тільки корегує тон шкіри, але і зволожує та доглядає за обличчям»

Хто я така щоб не перевірити?

Почнемо зі складу!

Якщо чесно, він мене трохи збентежив, я дуже переживала, щоб не зʼявилось висипань чи комедонів. Чому? Бо раніше я вже мала такі нюанси.

(Але зізнаюсь,що змінивши догляд за обличчям, виконуючи 4-5 етапів, моя шкіра забула про висипання назавжди. І їй не страшний жоден склад)

СКЛАД:

Aqua-Забезпечує виробам необхідну основу, прозорість, в'язкість, концентрацію, колір, розчинник для частини інгредієнтів крему.

Glycerin-Основна складова частина жирів рослинного та тваринного походження.

Відрізняється високою гігроскопічності і тому використовується тільки в розбавленому вигляді. Може поглинати з повітря до 40% води по відношенню до початкової маси. Г. додають у косметичні засоби (креми та гелі) частково для зниження випаровування води. У малих концентраціях зволожує шкіру

Mineral Oil- рідка олія, продукт нафтопереробки високого очищення. Застосовується для пом'якшення, змащування та розчинення інших інгредієнтів. Сприяє утриманню вологи в шкірі, його часто використовують у зволожуючих засобах, додаткових засобах для догляду за шкірою та основах для макіяжу, особливо у продуктах, призначених для сухої та нормальної шкіри.

Sorbitan Sesquioleate-використовується в різноманітних продуктах, включаючи засоби для догляду за шкірою, засоби для очищення шкіри, зволожуючі засоби, макіяж для очей та іншу косметику, головним чином як пом’якшувальний засіб. Його додають до формул як заспокійливий і зволожуючий засіб для шкіри та отримують із сорбіту, зволожувача

Dimethicone-кремнійорганічний лінійний полімер, силікон. В'язка масляниста рідина. Безбарвні прозорі рідини без запаху. Залежно від молекулярної маси в'язкість Д. змінюється у широкому діапазоні значень. Низькомолекулярні Д. добре поєднуються з мінеральними маслами. Використовується в косметичних засобах як компонент, що покращує структуру та взаємосумісність різних інгредієнтів у рецептурі. Має м'яку захисну дію на шкіру. У косметичних кремах для рук, засобах захисту шкіри, лосьйонах для засмаги і засобах догляду за волоссям, утворює немаслянистий захисний шар, що відштовхує воду і дратівливі речовини, що містяться у воді, в той же час дає шкірі можливість дихати.

Cyclopentasiloxane-спеціальний інгредієнт для приготування емульсій типу «вода у силіконі» та складніших «вода у силіконі у воді» з високими естетичними параметрами. Дає стабільність силіконовим емульсіям, гнучкість у виробництві та розробки рецептур. Переносник як полярних, так і неполярних інгредієнтів, особливо для маслорозчинних, чутливих до води інгредієнтів, таких як вітаміни.

Octyldodecanol-жирний спирт, похідне додецилового спирту. Масляниста рідина. Чи не розчиняється у воді. Емолент, розчинник, компонент ароматів.

ETHYLHEXYL PALMITATE-Сприяє підвищенню в'язкості композиції. Нетоксичний. У косметичних засобах використовується як соемульгатор і маслозамінник, розчинник, пігмент, змочувач, як фіксатор аромату і пом'якшувального агента. Надає шкірі відчуття гладкості та доглянутості. Застосовується в якості емоленту в засобах догляду за шкірою, дитячій косметиці, сонцезахисних засобах

Diethylhexyl Carbonate-це синтетичний масляноподібний ефір, який функціонує як засіб для кондиціонування шкіри та пом’якшення. Також використовується в сонцезахисних формулах, щоб зберегти активні інгредієнти розподіленими по всій формулі. Він має хорошу зволожувальну здатність разом із легким відчуттям.

Silica-може бути використаний у складі засобів догляду за шкірою: кремів, скрабів, пілінгів та пудр, - його абразивність легко контролюється. Добре зберігає матовість шкіри

MAGNESIUM STEARATE-Використовується як покращувач текстури в косметиці. Стеаратні солі, включаючи стеарат літію, дистеарат алюмінію, стеарат алюмінію, тристеарат алюмінію, стеарат амонію, стеарат кальцію, стеарат магнію, стеарат калію, стеарат натрію та стеарат цинку, є дрібними білими порошками з легким запахом жиру.

Phenoxyethanol-У косметиці - як консервант, компонент антисептичної дії, має легку зволожуючу дію, використовується і як репелент. Ф. ефективний проти грамнегативних бактерій, але слабкий щодо грибів та грампозитивних бактерій.

Parfum-Віддушка парфумерна

CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499:

натуральний пігмент, що забезпечує гаму різноманітних відтінків у пудрах та тональних кремах для обличчя максимально наближених до природних. Регулює вологість шкіри. CI 77489-оранжевий; С1 77491-червоний, CI 77492- жовтий і С1 77499 - чорний зареєстровані як харчова добавка

Склад тут не найкращий, але є і непогані компоненти, та перейдемо до дії?

Наносити його дуже легко і зручно. Гарний дозатор «носик», стильне дівчаче упакування. Максимально мімішне і мінімалістичне. Вся інформація зображена на тюбику.

Колір доволі натуральний але теплий, мені на весну/літо буде ідеально, бо я все ж стаю темнішою. На зиму для себе обрала б 13 тон.

Текстура приємна, тональний нікуди не тікає, не лягає маскою і абсолютно не відчувається на шкірі. Стійкість не 24г, бо я його змиваю 😄 Але можливо колись вдасться затестити. Бо за увесь день на сонці, він абсолютно нікуди не втік.

Ну і пропоную все побачити на власні очі на відео 👀

Ще одна не менш крута знахідка, але не новинка) Це засіб 3в1, з яким я захотіла викинути всі консилери одразу. Навіть свій улюблений seventeen.

Що обіцяють виробники?

зручний аплікатор дає можливість акуратно нанести консистенцію на проблемні місця і розтушовувати;

- добре розподіляється на поверхні шкірного покриву, не забиває пори;

- надійно приховує різні вади (почервоніння, розширені капіляри, дрібні зморшки, прищики, пігментні плями, сліди втоми) та дарує шкірі рівномірний відтінок;

- має багатогодинну стійкість, не скочується протягом усього дня і не потребує додаткового коригування;

- вирізняється складом, що містить доглядальні інгредієнти;

- завдяки компактному формату консилер завжди можна взяти із собою, розмістивши навіть у маленькій сумочці.

Перевіримо чи це так? Але про все по черзі

СКЛАД

Aqua-Забезпечує виробам необхідну основу, прозорість, в'язкість, концентрацію, колір, розчинник для частини інгредієнтів крему.

Steareth-21-використовується в якості емульгатора в косметиці

Propylene Glycol-широко використовуються як компоненти основи емульсійних систем. Екстрагент для рослинної сировини. Може виявляти властивості консерванту

Isododecane-У складі косметичних засобів застосовується як легкий емолент, летючий носій для полімерів, пігментів.

Hydrogenated Polydecene-Безпечні емоленти: некомедогенні, не викликають подразнення очей та шкіри, нетоксичні.

Ethylhexyl Palmitate-складний ефір, що отримується при взаємодії 2-етилгексанолу з пальмітиновою кислотою, спеціально розроблений для застосування в косметиці як емолент, соемульгатор і маслозамінник.

Dimethicone-Використовується в косметичних засобах як компонент, що покращує структуру та взаємосумісність різних інгредієнтів у рецептурі. Має м'яку захисну дію на шкіру

Silica Dimethyl Silylate-похідне діоксиду кремнію, яке використовується в косметиці та засобах особистої гігієни як засіб, що запобігає злежуванню, наповнювач, модифікатор ковзання, засіб, що збільшує в’язкість, пом’якшувальний засіб

Bht-Синтетичний антиоксидант, близький за своїми властивостями до бутилгідроксіанізолу. Застосовується в косметичних засобах, що мають жирову фазу, у харчовому виробництві.

Caprylyl Glycol-емолент з антимікробними властивостями, що діє за рахунок зниження активності води. Застосовується як нетрадиційного м'якого консерванту чи речовини, що посилює антимікробну дію консервантів.

Склад тут непоганий, але яка дія??

Справді, дуже зручний формат, флакон і аплікатор. Він великий тож підійде і як тональний, і як консилер.

Я обожнюю його наносити на все обличчя, він має класичну систему відтінків, та він має легкий сірий підтон. Також на моєму обличчі він матовий і гарно перекриває все

У мене 02 відтінок, їх всього 4.

Він чудово маскує синці, почервоніння (якщо вони є, у мене було одне я протестувала) навіть мої судини приховав

Неймовірно комфортний, не сповзає нікуди, ідеальний варіант в дорогу, поміститься в будь-якій сумочці.

Я його буду купувати знову і знову

Ну ви просто подивіться на нього👀

Якщо чесно, я не очікувала їх побачити, але стрибала від щастя ще вище🤭

Тепер у мене є пензлик для тональної основи і бʼютіблендер улюбленого рожевого кольору

ПЕНЗЛИК

Штучний, щільно набитий і дуууже мʼякенький. Я тричі перечитала, чи точно не настригли там білочку. Ні🙆🏻‍♀️

Хоча у мене вже є пензлик цього бренду для румʼян, я знаю, які вони мʼякі. Та цей мене взагалі вразив

Дуже гарний дизайн, виконаний якісно. Ним працювати одне задоволення, я хотіла собі пензлик для тонального але все не доходили руки. Я придбала славнозвісний набір RT, але чесно, пензлики від Bless мені подобаються не менше

BEAUTYBLENDER

Він дуже мʼякесенький, збільшується у розмірі моментально. Я не хочу його порівнювати з RT, але вони мені однакові, хіба цей трошки жорсткіший, але і ціна не трошки різна😄

І я безмежно вдячна Bless за такий чудовий досвід🥹 Ніколи не могла б подумати, що бренд, яким я користувалась ходячи на пари, малюючи довгі стрілки їх підводкою, та фіксуючи брови дуже крутим милом (повторюючи його вдруге,хоча мені здавалось воно ніколи не закінчиться) і розповідаючи вам про них, ще на початку, коли нас тут було зовсім мало..

Я зможу побачити себе на їх сторінці 🥹

Але це ще не все👀

Зустрінемось з вами завтра, красуні♥️

Обіймаю💌