Швець Карина🤍

Bless Beauty | Нашумівша новинка - ВВ-крем з ідеальним покриттям

Bless Beauty | Нашумівша новинка - ВВ-крем з ідеальним покриттям

Привіт! Сподіваюсь, ваші вихідні пройшли вдало і спокійно 🩷

Я повертаюсь з оглядом на новинку від бренду Bless Beauty - їх ВВ крем, який мені пощастило спробувати.

Продукт бюджетний, але його покриття сподобалось мені більше, ніж відомий ВВ від Ерборіан.

Зацікавила?

Читай нижче, я розкажу, що до чого.⬇️

Bless Beauty | Нашумівша новинка - ВВ-крем з ідеальним покриттям

ВВ-крем - це легка тональна основа, яка підходить для щоденного користування. Мода на подібні засоби прийшла до нас із Кореї.

Бренд Bless Beauty не відстає від трендів і поповнили свій асортимент такою основою, яка представлена у чотирьох відтінках.

Для себе я обрала #13 - найсвітліший у лінійці, нейтральний колір. Я маю дуже світлу шкіру з зеленим підтоном, тому переживала, чи підійде мені обраний колір (бо судячи зі свотчів він більш жовтенький).

І він підійшов 🎯

ВВ крем представлений в обʼємі 40 мл (що на 10 мл більше, ніж зазвичай у подібних засобах). Його ціна коливається від 140 до 200 грн, тобто тон дууууже бюджетний.

Я маю проблемну шкіру з вираженими порами і постакне.

Сказати чесно, коли вперше нанесла цю основу - була в шоці.

Настільки мені сподобалось, як вона виглядає на обличчі. Не дивлячись на те, що моя шкіра була після пілінгу (тобто сухувата), ВВ-крем підкреслив зневодненість мінімально.

Він дає дуже гарне, рівномірне покриття із сатиновим фінішем. На шкірі це виглядає фантастично - він не глухий мат, але і не блищить, як млинець. За рахунок такого фінішу тон не сушить шкіру та не провалюється у пори і не підкреслює їх.

Ступінь перекриття - середня. Для значних недоліків не підійде, але мої червоно-сірі плями постакне перекриває чудово.

Я носила тон на обличчі більше 12 годин, і за цей час він проявив себе відмінно.

Не дивлячись на те, що цілий день було проведено на жарі у конному клубі, з активним рухом - сильного блиску до вечора не проступало і «жир не капав з обличчя». Просто природний фініш (але на телефоні він відбивається).

ВВ крем трохи забився у носогубні складки під вечір, але помітно це було лише зблизька у дзеркало.

Покриття залишалось рівномірним до самої ночі, ніде нічого не зʼїлось і не сповзло.

Не можу не зазначити, що даний засіб на основі мінеральної олії, а це значить, що підійде він не всім. Особисто моя шкіра зазвичай не дуже добре реагує на такий склад, але тут справді сталось диво.

Жодного нового прищика чи комедона не зʼявилося, що не може мене не радувати. Демакіяж ретельно проводився гідрофільною олією.

Мені дуже сподобався цей ВВ-крем, тому що на моїй шкірі він дав красиве і стійке покриття.

Враховуючи бюджетну вартість, це справжня перлинка!

Я впевнена, якщо ви наважитись спробувати цей тон - він точно не розчарує. У мене зараз постійно тягнеться рука до нього, коли потрібно нанести макіяж🥰

Тому цей красунчик залишається в моєму арсеналі і буде надалі радувати мене своїм красивим покриттям на шкірі.