Alina🍒

Парфумерний смаколик - Burberry Her Elixir de Parfum

Парфумерний смаколик - Burberry Her Elixir de Parfum

Не передати словами, скільки я зволікала з цим дописом, бо найважче мені вдається описувати саме аромати😅

Я з тих, хто не розкладатиме аромат на молекули - я просто відчуваю✨

А також, нагадую вам, яка неймовірна Skomska Olya, бо саме вона стала моєю чарівницею та надіслала мені цю крихітку, за що я тобі безмежно вдячна!🤍

Самі парфуми знаходяться в картонній доволі цупкій коробочці, а сам флакон виконаний з металу, який дуже приємно брати в руки, бо він стає доволі прохолодним, та має ну дуже ніжний рожевий колір з назвою продукту🌸

Об'єм: 10ml

Початкова нота: Ожина, Полуниця
Нота серця: Жасмин
Кінцева нота: Амбра, Ваніль, Сандал

Особисто я маю слабкість до солодких ароматів, а побачивши в нотах полуницю, ожину та ваніль і ніколи їх не тестувавши подумала про себе, що це моє🤭

Отже, це було кохання з першого розпилення🤍

Солодкий, ніжний, вершковий ягідний аромат огорнув мене повністю, трошки осівши на шкірі, особливо по виходу на вулицю, я почала відчувати йодові нотки, які на мою думку так доречно вписались у цю неймовірну композицію.

Першим прийшло на думку, що це солодка ягідна версія Баккари, яку я просто обожнюю і закохалась ще більше✨

Хоч і аромат по композиції звучить заманливо, для деяких може розкритись дещо специфічно, але якщо та ж Баккара вам до душі, то ці парфуми однозначно мають бути у вашій колекції)

Щодо стійкості, то мені було достатньо 1-2 розпилень, аби аромат відчувався близько 6-7 годин✨

Дякую кожній за увагу та діліться вашим досвідом з цим парфумом😍 (а враження, судячи з усього, ох які різні😅)