Валерія Гуренко

Новий ранковий ритуал з Mermade

Новий ранковий ритуал з Mermade

Привітики! Сьогодні хочу поділитись враженнями від користування патчами під очі від Mermade.

Це мої перші патчі тому порівнювати ні з чим не буду)

Я дуже люблю на ніч напитись води і після цього зранку прокидаюсь вся в набряках🥲 тому вирішила взяти патчі в надії, що вони покращать мій вигляд та освіжив б погляд.

Також у Mermade проходила акція, придбавши продукцію на суму від 399 грн, можна обрати собі в подарунок ензимну маску, гель для вмивання або крем для обличчя, я обрала ензимну маску, про неї також буде окремий допис незабаром🥰

Обрала саме жовтенькі вітамінізовані гідрогелеві патчі Energy Boost, тому, що у складі вони містять вітамін С, ретинол і колаген. Для мене важливо щоб патчі освітлювали шкіру та темні коли під очима, зволожували та освіжали, завдяки прохолоді зменшували видимість набряків і ці патчі саме такі! Також завдяки ретинолу у складі вони розгладжують зморшки.🌼

Новий ранковий ритуал з Mermade
Новий ранковий ритуал з Mermade
Новий ранковий ритуал з Mermade

Патчі зберігаються в пластиковій баночці під пластиковою кришкою, що закручується і ще під однією прозорою кришечкою яка щільно прилягає, щоб рідина випадково не пролилась.

Також в комплекті йде маленька пластикова ложечка, якою дуже зручно діставати і накладати патчі.💫

Особливого запаху патчі не мають, можливо зовсім незначний, нейтральний. Вони золотистого кольору, який дуже гарно переливається та блищить. Рідина в якій вони зберігаються прозора.🩵

Зберігаю патчі у холодильнику бо по відгукам побачила, що так вони краще працюють, швидше знімають набряки та покращують стан шкіри під очима.🤗

Перед використанням, я вмиваюсь себорегулювальним очищувальним гелем для вмивання від Dr.Ceuracle і наношу тонік для обличчя зволожувальний з гіалуроновою кислотою і ніацином від SKINBAR.

Патчі дістаю за допомогою ложечки, яка йде в комплекті. Кладу їх тонким кінчиком до внутрішнього кута ока, так подобається більше🤗 і залишаю на 10-15 хвилин. Спочатку 1-2 хвилинки вони трішки сповзали, але потім ідеально тримались і взагалі не потрібно було підсувати вище. Протягом носіння не було жодних неприємних відчуттів, спочатку трохи відчувалось легеньке приємне поколювання, а потім просто прохолода.❄️

Після 10-15 хвилин, знявши патчі, залишки рідини я легенько вбивала пальчиками у шкіру. Коли все повністю поглинулось, не залишилось жодної липкості, мене це дуже порадувало. На звершення я закрила все стимулювальним кремом для шкіри навколо очей від Balea.

Тепер майже кожного ранку я користуюсь патчами від Mermade.

Я повністю задоволена їх дією. Вони дійсно освіжають погляд і завдяки холоду знімають набряки.

Після використання шкіра стає світлішою та підтягнутою. Протягом усього дня відчувається зволоження та шкіра приємна на дотик.

Найбільше я переживала за те, що вони будуть залишати липкість після поглинання, але ні, все ідеально, тому я задоволена на 100%, тепер хочу спробувати ще інші від Mermade🥰

А якими патчами користуєтесь ви? Які можете порадити?❤️