ksnklb

Свічка з улюбленим ароматом

Свічка з улюбленим ароматом

У дні, коли дощить і настрій лише сидіти з книжкою та пити чай, ця свічка створить особливу атмосферу.

Свічка з улюбленим ароматом

Насправді з цієї свічечко мені вийшло спробувати не весь функціонал, та навіть якщо використовувати її як просту ароматичну свічку, вона не менш прекрасна.
Свічка йде у коробочці, на якій зазначена уся інформація. А свічка поміщена у чорну стильну "шайбочку", 30г.

Проблем із запаленням гноту у мене не було, горить свічка дуже чемно, утворюючи "лунку", з якої можна вилити олійку, яка з'являється при горінні свічки. У цей час свічку не страшно взяти у руку, адже вона мінімально нагрівається і не обпече руку.

Основою є соєвий віск, який не несе шкоди при вдиханні, а сама свічка приємного рожевого кольору.
Аромат у неї просто неймовірний, і мій улюблений у MARÊVE – Rose Wine⚘️. Аромат звучить наче грайливе вино з троянд розлили у красиві баночки😍. Він не дуже яскрвий, просто легким шлейфом огортає кімнату.

Чому я не скористалась повним функціоналом цієї свічки? Тому що я пропустила її термін придатності через певні особисті обставини, а термін у неї 6 місяців після відкриття. Та я не засмучуюсь, адже я запалюю її при заняттях йогою, чи просто для створення приємної атмосфери в кімнаті.


Що тут у складі?
У складі присутні зволожуючі олійки, ароматизатор, барвник, та звісно, соєвий віск.
Soy (Soybean) Wax – соєвий віск.
Cocos Nucifera (Coconut) Oil – кокосова олія.
Butyrospermum Parkii (Shea) Butter – олія ши.
Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil – олія виноградної кісточки.
Macadamia Ternifolia (Macadamia Nut) Seed Oil – олія макадамії.
Fragrance – ароматизатор.
CI 16185 – барвник.