Strange Love

Битва тональних: Хто переможе у поєдинку двох моїх улюбленців

Битва тональних: Хто переможе у поєдинку двох моїх улюбленців

Обидві тональні основи мені подобаються, однак давайте спробуємо розібратися, яка з них точно вартує уваги.

  • Enough Collagen: 100мл за 270грн
  • Holika Holika Peko Chan Hard Cover: 14г за 450грн

Однозначно перемагає Enough Collagen. Адже цей тональний дешевший навіть за конкурентів з масс-маркету, адже їх зазвичай фасують об'ємом 30-50мл, а тут одразу 100мл.

  • Enough Collagen: Дешева пластмасова банка з помпою, виглядає не айс, але зі своєю функцією справляється
  • Holika Holika Peko Chan Hard Cover: Тут тобі дзеркальце, і неймовірний спонжик, і якісне виконання кушону.

Явно цей раунд за Holika Holika. Такий продукт не соромно дістати з сумочки.

  • Enough Collagen: №21 - мій весняний варіант, має цікавий сіро-оливковий підтон. Тональний тягучий та жирненький, проте добре розпридіється шкірою, гарно її зволожує
  • Holika Holika Peko Chan Hard Cover: №02 - ідеальний відтінок на зиму. Рідший та не настільки плотний, як Enough Collagen

Тут нічия. Обидві текстури комфортні для шкіри, хоч і різні.

Чудово лягає на шкіру та маскує недоліки, майже повністю зливається з текстурою, тож тональний стає невидимим. Майже не підкреслює сухість

Лягає більш прозоро, маскує почервоніння не повністю, зате фініш більш натуральний, без ефекту маски. Сухість трішки підкреслює у порівнянні з Enough Collagen.

Тому у цьому раунді віддаю бал Enough Collagen

3:2 на користь Enough Collagen. Попри мою любов до Holika Holika Peko Chan Hard Cover, рівних тональному Enough Collagen я наразі не зустрічала. Він дешевий, комфортний на шкірі, прекрасно маскує недоліки без ефекту маски.

Ідеальний тональний для сухих типів шкіри.