Інна ✨

Benton Honest Cleansing Foam, Benton Aloe BHA Skin Toner, Benton Aloe Propolis Soothing Gel

Benton Honest Cleansing Foam, Benton Aloe BHA Skin Toner, Benton Aloe Propolis Soothing Gel

З доглядовою косметикою від Benton я познайомилась 7 років назад, коли шукала собі базовий догляд, якій би закрив три основні потреби моєї шкіри - очіщення, тонізування та зволоження. Саме цю лінійку з алое та пінку для вмивання я придбала на Makeup у свою першу покупку , мені все підійшло і я закохалась у ці продукти, вони всі зі мною і досі. Перекуповую увесь цей час. Звісно, продукти з інших лінійок Benton я теж купую, бо в цілому мені дуже подобається асортимент, співвідношення ціні/якості, але ось ці три баночки мої найулюбленіші!

Спеціально чекала, коли замовлю собі новеньки баночки, щоб зробити фото для допису

  1. Очищувальна пінка Benton Honest Cleansing Foam .

Щільна густа текстура перламутрового кольору, з ледь помітним нейтральним "мильним" запахом . Дає багато піні, дуууже економічна, я використовую 1 упаковку майже рік. Вичавлюю маленьку горошину на вологи долоні, вспінюю і вже цією піною вмиваю лице. Добре ощіщує шкіру, змиває залишки макіяжу та кожного себуму, освіжає та надає відчуття чистоти.

  1. Тонер з алое та саліциловою кислотою для обличчя Benton Aloe BHA Skin Toner

Прозорий тонер без будь-якого запаху. Консистенція не як водичка, трохи густіша. Я наношу на долоні і потім на лице массажними рухами одразу після вмивання пінкою. Раніше у цього продукту було дуже круте та зручне пакування з помпою, тож мені доводится переливати кожен раз з нового пакування (нажаль, воно вже без помпи) у старенький флакон. Круто пом'якшує, зволожує та заспокоює шкіру обличчя, у спекотні літні дні мені іноді вистачає лише тонеру, без крему, щоб привести шкіру до ладу. При довготривалому використанні я бачу протизапальний ефект, бо у складі є BHA кислоти.

  1. Гель з алое та прополісом для обличчя Benton Aloe Propolis Soothing Gel

Це мій улюблений засіб для лиця! Прозорий густий гель, без запаху, якій чудово підходить для комбінованої шкіри, зволожує, але не обтяжує. Використовую влітку як самостійний продукт для зволоження після тонеру, а в холодну пору року у якості сироватки під більш живильний крем. На нього гарно лягає макіяж, також класно вікористовувати після засмаги, бо гель добре заспокоює, зволожує шкіру лиця та робить їі більш прожною та "наповненою". Це моя база на усі випадки життя.

Benton Honest Cleansing Foam, Benton Aloe BHA Skin Toner, Benton Aloe Propolis Soothing Gel
Benton Honest Cleansing Foam, Benton Aloe BHA Skin Toner, Benton Aloe Propolis Soothing Gel