Demchenko Alina

Maybelline Color Drama Lip Contour Palette: драма чи ні?

Maybelline  Color Drama Lip Contour Palette: драма чи ні?

У якийсь період часу кожен із нас намагається знайти себе. Як позавтра я, так і зовнішнє.

Я дуже люблю експерементувати з макіяжем ( цього просто ніхто не бачить, тому що я це роблю вдома). І коли я побачила таку палетку у одногрупниці, зрозуміла, що теж хочу (у неї була нюдова, яка до речі у мене теж є)

Maybelline  Color Drama Lip Contour Palette: драма чи ні?
Maybelline  Color Drama Lip Contour Palette: драма чи ні?

Палетка складається з 6 відтінків помади + хайлайтер та праймер. Майже половина відтінків – червоні. Це і плюс і мінус цієї палетки. Плюс, так це те, що можна знайти цей колір, а якщо що - навіть змішати між собою і точно не помилитися. Мінус – одноманітність відтінків.

1) праймер здається абсолютно марним рефілом. Він має пластелінову текстуру, білий відтінок. Я правда пробувала наносити разом з ним, але чесно – що з ним що без)

2) Рефіл з перламутром. Не використовую його за призначенням. На мою думку, це класичний кремовий хайлайтер, хіба що не стійкий.

Це щодо додаткових рефілів.

Ті, що посередині мають два види: щільні напівматові, які розвідник охрестив як лайнер (за фактом кремовий олівець) та класична текстура кремової помади з вологим фінішем.

Перші два ряди – гарні за пігментацією. Останній – жахливий, плішивий.

Як на мене, подібні палетки ідеально підходять для візажистів. Хоча мені здається що для них вони заслабкі.

Палеткою я фарбуюся. У комплекті був пензлик, яким дуже легко наносити помаду, але я її втратила.

Мій висновок такий: палетка не погана, але я б купувала палетку в нюдовому відтінку (як небудь і її покажу)