saumary

Розкіш та вишуканість в одному флаконі

Розкіш та вишуканість в одному флаконі
Розкіш та вишуканість в одному флаконі

Привітики! Нарешті хочу поділитись з вами ароматом, від якого я просто втрачаю голову, в хорошому сенсі😉

Моя любов до цього аромату, яка триває вже більше двох років, з кожним днем тільки посилюється після того, як я отримала ці парфуми в подарунок 🥹

Довгий час заходячи в магазин, я одразу йшла до стійки з цим ароматом, розпилювала на папірчик і забирала його з собою, насолоджуючись декілька днів, також клала у всі сумочки, щоб з них йшов цей приємний аромат🥰

Не хотіла купляти флакон тому, що маю багато інших парфумів та спреїв для тіла, не встигаю користуватись тим, що вже маю, а якщо б купила цей аромат, то він би забрав усю мою увагу, а інші б без діла просто стояли в стороні.

Напевно кожна близька мені людина знала, що мені дуже подобається цей парфум, але я просила не дарувати мені його, по причині, про яку казала вище🫠

Все ж таки я отримала ці парфуми в подарунок від хлопця на день народження. Чесно кажучи, я була в шоці, емоції мене просто переповнювали. І тепер сталось так, як я і думала, я користуюсь лише цим ароматом, а інші стоять без діла і чекають своєї черги😁

Розповім про сам аромат, бо історія з коханням до нього доволі довга😅

Тип аромату: квіткові, фруктові

Початкова нота: Вишня, Лимон, Малина, Мандарин, Ожина, Полуниця, Чорна смородина

Нота серця: Жасмин, Фіалка

Кінцева нота: Амбра, Ваніль, Деревинні ноти, Дубовий мох, Кашмеран, Мускус, Пачулі

З ягід я яскраво відчуваю полуницю, зовсім трішки малину та ожину, але вони присутні лише під час розпилення парфуму, потім зникають і залишається лише полуниця. Мені здається, що в цій композиції представлена не натуральна свіжа полуниця, а як ароматизатор в тістечках, саме в кремі.🍰

Мені дуже подобається як аромат розкривається на моїй шкірі. Я не відчуваю квіткових нот взагалі, але полуниця присутня увесь час, вона солодка, але в міру, і ніби змішана з збитими вершками або ще може здатись, що це солодка полунична цукерочка, трішки з кислинкою та йогуртом (є такі чупа-чупси, де одна половинка фруктова, а інша з йогурта), ось саме там дуже схожий аромат.🍬

Якщо слухати парфум з флакончика, не розпилюючи, то трішки відчувається квіткова прохолода фіалки, яка зазначена в піраміді, але вона дуже близько переплітається з ароматом полуниці, який перекриває квіткові акорди.🌸

В кінці звучання аромату, коли довгий час носиш його на шкірі і вся полуниця вивітрюється, залишаються йод та бинти, але не сухі і терпкі, а солодкуваті. Так само й на одязі залишаться аромат бинтів та йоду на довгий час.

Коля я вперше послухала цей аромат, була думка, що це бакара, але в солодкій версії. Я і до тепер іноді порівнюю цей аромат з бакарою, але поносивши його вже відносно довгий час, я зрозуміла, що на бакару схожі лише кінцеві ноти, через йод та бинти.

Деякий час мені здавалось, що цей аромат доволі плаский і в ньому немає нічого окрім полуниці, та вершків, але з часом, він почав розкриватись по іншому для мене, став більш обʼємним та на кожному етапі я відчуваю різні ноти, які плавно замінюють одна одну.💫

Купувати такий аромат без затесту я би не радила, почитавши дописи дівчат та відгуки, я зрозуміла, що кожний відчуває кардинально по різному цей парфум і у кожного на шкірі він розкривається по своєму, як і взагалі більшість парфумів. Якщо ви любите солодкі аромати – раджу послухати Burberry Her.

Чи маєте такий аромат в своїй колекції? Як він розкривається вам?❤️