Alina🍒

Тканинна маска для обличчя від Frudia

Тканинна маска для обличчя від Frudia

Влаштувала я собі посеред тижня spa-day і витягла з корзинки наосліп цю маску для обличчя.

Тож давайте поділюсь своїми враженнями)

Стандартне упакування, як у всіх поштучних масок для обличчя, з доволі якісного матеріалу та найбільше мене привабив яскравий дизайн з моїми улюбленими вишеньками🍒

Позаду було продубльовано інформацію про властивості маски українською)

Маска гарно просякнута есенцією, але не занадто, якщо є потреба, то можна скористатись залишками з пакетика)

Вона має дуже ненав'язливий легкий аромат, якщо хтось пам'ятає вишневу жуйку "Stimorol" - це воно🍒

Ще для когось може стати перевагою те, що хоч аромат дуже легкий, він дуже швидко зникає і його не відчутно)

Найцікавішим для мене стало лекало, так як воно було неначе з марлевого матеріалу, яке дуже приємне до шкіри обличчя + чи не вперше розмір маски був мені впору, не більше-не менше🔥

Виробник обіцяв зволоження та освіження шкіри, з цим ця масочка гарно впоралась і навіть трохи перенасичила мене вологою🤭

Неодмінно запасатимусь всією фруктовою колекцією цих масок і можу рекомендувати, але майте на увазі, у кого зовсім чутлива шкіра, перші +-30 секунд маска трошки пощипує чи скоріше лоскоче обличчя, принаймні у мене було так)

Вдячна кожній за увагу🤍