Легкий і гарно зволожуючий крем для рук

Легкий і гарно зволожуючий крем для рук

Привіт красуні🌿
Сьогодні розповім про 🫐Крем для рук "Чорниця" - Kueshi Naturals Blueberries Hand Cream
🍃Познайомилася випадково. Всі хто стикався із сухісю рук, знають цю тему, що кремів мало не буває і потрібно шукати ще щось краще ніж те чим користуюся зараз. Ось так було і зі мною.
🍃Туба з м'якого пластику, цікаво оформлена кришечки, ( на шляху до зменшення використання пластику- ця ідея мені дуже імпонує, я сама намагаюся змінювати своє життя в сторону екологічності). Усі написи нанесені на тубу.
🫐Аромат у крему не чорниці, але щось косметочно-йогуртове-чорничне. Солодкуватий, але не цукерки. Приємний і не дратує, не яскравий, на руках швидко зникає. Консистенція ближче до густої, колір білий.
В склад нам дали трішки олій, сік алое, гліцерин ну і весь потрібний хімічний набір, як без нього.
🍃 ВРАЖЕННЯ. Крем непогано зволожує шкіру, він швидко вбирається і залишає дуже приємну мягкість. Це не важкий крем, плівки не робить, ефект жирних рук теж. Можна використовувати і на ніч і в день, вбирається швидко. Візуально шкіра краща. Використовувати потрібно після кожного миття. Я дивуюся коли пишуть про накопичуючись ефект)) це як? Не вірю в ці словечка; це крем, він ззовні покриває- помив - змив- наніс...все.
Крем комфортний, якщо є подразнення на руках- не пече. Із сильною сухість і тріщинами не справиться. Для безпроблемних рук- ідеально.
Загалом крем сподобався.🫐

Легкий і гарно зволожуючий крем для рук
Легкий і гарно зволожуючий крем для рук
Легкий і гарно зволожуючий крем для рук
Легкий і гарно зволожуючий крем для рук