Lytvynenko

Нашумілий шампунь L'Oreal Paris Elseve

Нашумілий шампунь L'Oreal Paris Elseve
Нашумілий шампунь L'Oreal Paris Elseve

L'Oreal Paris Elseve Bond Repair Shampoo - продукт нової для мене лінійки, що налічує багато оглядів та різноманітних вражень.

Я шукала мʼякий шампунь для чергування з L'Oreal Professionnel Scalp Advanced Anti-Oiliness Shampoo, який глибокого очищення і містить саліцилову кислоту, через що трохи може переслушувати шкіру голови.

Огляд на нього тут - https://club.makeup.com.ua/post/32820/

Нашумілий шампунь L'Oreal Paris Elseve
Нашумілий шампунь L'Oreal Paris Elseve

Виробник зазначає, що призначення L'Oreal Paris Elseve Bond Repair Shampoo - живлення, відновлення та очищення. Також допомагає відновити пошкоджені зв'язки всередині волосяних волокон.

Моє волосся не пошкоджене і цілком слухняне, проте пористе та схильне до сухості, особливо через часте миття шампунем глибокої дії, адже моя шкіра голови дуже жирна і потребує майже щоденного миття.

Пакування: пласка пластикова пляшка, обʼємом 200 мл. із симпатичним дизайном та усією необхідною інформацією про засіб. Кришка ємності має кліп-кріплення та щільно і герметично закривається.

Аромат: насичений, не різкий, досить приємний. Важко сказати, на що схоже, але якийсь солоденько-парфумований. На волоссі певний час залишається, але не дратує.

Консистенція: шовково-гелева, відносно густа, комфортна для розподілення та вспінення. Навіть виглядає на руці продукт гарно 😻

Відчуття на шкірі: шампунь піниться просто нереально 🔥 я наношу будь-який шампунь двічі і на другий раз цього потрібно просто краплинку. Він лагідно очищує шкіру, не сплутує волосся та цілком комфортний для шкіри голови.

Жодних подразнень, зуду чи лупи не викликав, навпаки, після L'Oreal Professionnel Scalp Advanced Anti-Oiliness Shampoo відчувається як релакс для голови 💆🏻‍♀️

  1. Aqua / water - розчинник, основний компонент для розчинення інших складових.
  2. Sodium C14-16 Olefin Sulfonate - поверхнево-активна речовина, очищує волосся і шкіру голови.
  3. Cocamide Mea - зміцнює піну та відновлює структуру шампуню.
  4. Glycerin - зволожує волосся і шкіру голови.
  5. Cocamidopropyl Betaine - допоміжна поверхнево-активна речовина, забезпечує піну та очищення.
  6. Glycol Distearate - забезпечує консистенцію та текстуру шампуню.
  7. Sodium Lauroyl Sarcosinate - ще одна поверхнево-активна речовина, яка очищає волосся.
  8. Parfum / fragrance - ароматизатор, надає приємний запах.
  9. Hexylene Glycol - розчинник і консервант.
  10. Coco-betaine - ще один компонент, який забезпечує піну та очищення.
  11. Sodium Hydroxide - регулює pH шампуню.
  12. Sodium Chloride - регулює консистенцію і забезпечує стабільність формули.
  13. Sodium Benzoate - консервант, забезпечує тривалість зберігання продукту.
  14. Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride - заспокоює шкіру голови і робить волосся більш слухняним.
  15. Hydroxycitronellal - ароматизатор.
  16. Peg-55 Propylene Glycol Oleate - забезпечує стабільність формули.
  17. Salicylic Acid - ексфоліант, знімає покращену шкіру голови.
  18. Polyquaternium-7 - забезпечує додаткове зволоження і стабілізує формулу.
  19. Limonene - ароматизатор.
  20. Benzoic Acid - консервант.
  21. Linalool - ароматизатор.
  22. Benzyl Benzoate - ароматизатор.
  23. Propylene Glycol - зволожує і м'яко очищує шкіру.
  24. Carbomer - забезпечує текстуру і стабільність формули.
  25. Citric Acid - регулює pH шампуню.
  26. Hexyl Cinnamal - ароматизатор.

Виробник зазначає, що цей шампунь містить 5% відновлювального комплексу з лимонною кислотою.

У складі Citric Acid (лимонна кислота) займає передостаннє місце і я дуже сумніваюся, що вона якийсь вплив у відновленні волосся може мати.

Скоріше вона тут регулює pH рівень та може слугувати природним консервантом.

Живлення, зволоження та блиск можуть дати ці складові: Glycerin, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-7, Coco-betaine.

Загалом, на мою думку, основна спрямованість шампуню на візуальний ефект. Наприклад, присутність ароматизаторів, різних поверхнево-активних речовин для очищення та інші інгредієнти, які надають текстуру і аромат засобу, свідчать про те, що основний акцент робиться на візуальних та ароматичних аспектах, а не на відновленні волосся.

Сушу природнім методом. На колажі - волосся після миття (2 рази), без використання будь-яких інших засобів під час висихання. Від мокрого (ліворуч) до повністю сухого (праворуч).

Волосся після миття дійсно стало легким, повітряним, але не розпушеним. Я бачу блиск, відчуваю гладкість та мʼякість і легке розчісування.

Мені сподобався візуальний ефект, волосся дійсно відчувається зволоженим, проте саме з моїм типом шкіри голови - брудниться швидше.

Я вагаюся щодо покупки інших продуктів лінійки, але шампунь однозначно робить волосся гарнішим ✨