Lytvynenko

Сироватка для шкіри навколо очей з ретиналем Beauty of Joseon

Сироватка для шкіри навколо очей з ретиналем Beauty of Joseon
Сироватка для шкіри навколо очей з ретиналем Beauty of Joseon
Сироватка для шкіри навколо очей з ретиналем Beauty of Joseon

Beauty of Joseon - корейський бренд, що багатьом з вас уже відомий, та довгих передмов не потребує.

Ця сироватка відноситься до класифікації натуральної косметики 🌱 та має вікову позначку 35+

Мене такі вказівки не зупиняють, не лякають і трохи навіть веселять, бо продукт, на мою думку, не має нічого у складі такого, щоб нашкодив мені у мої 26. Хто подібним чином ще міркує? 😅

Сироватка для шкіри навколо очей з ретиналем Beauty of Joseon
Сироватка для шкіри навколо очей з ретиналем Beauty of Joseon

Revive Eye Serum - Ginseng + Retinal - це антивікова сироватка для шкіри навколо очей.

Виробник зазначає, що до складу засобу входять ретиналь 2% (0,02% діючої речовини) та пептиди, які мають антивікову дію: вони розгладжують існуючі зморшки та підвищують пружність шкіри.

Мені жалітися гріх, я не маю глибоких зморшок під очима, але нездоровий вигляд та сухість в цій області бувають. Та і запобігати появі заломів теж було б досить добре.

Пакування: пластикова туба, обʼємом 30 мл., зі зручним дозатором та надійною кришкою. Наявн картонна коробочка. Використовувати продукт з такої ємності зручно. Дизайн у стилі бренду, мінімалістичний та стильний.

Аромат та консистенція: легкий крем світло-жовтого кольору, що не має запаху. Текстура засобу приємна, не тече і в міру щільна.

Відчуття на шкірі: розподіляється засіб чудово, ковзає по поверхні шкіри відмінно, не викликаючи негативних проявів та реакцій. Але тут вагому роль відіграє правильне введення цієї сироватки у догляд. Про це - далі. Всмоктується у шкіру речовина добре, не залишаючи жовтий слід та не дає липкість або надмірну жирність.

Спосіб використання: правильним варіантом введення у догляд засобів із сімейством ретиноїдів у складі - є поступове, "по сходинках", що будуть мати приблизно такий вигляд (рекомендація мого лікаря-дерматолога):

1й тиждень: 2 рази в тиждень

2й тиждень: 3 рази в тиждень

Далі - через день, а при дуже добрій переносимості - далі щодня.

Я використовую двічі на день, хоча читала, що радять тільки щовечора. Мені комфортно і зранку, і ввечері, але при умові, що в догляді є СПФ з високим ступенем захисту, який буде нанесено зранку, коли увібреться сироватка. Оскільки ретиналь може збільшувати чутливість шкіри до сонця ⚠️

  • Aqua: розчинник, базовий складник косметичних засобів.
  • Panax Ginseng Root Extract: екстракт кореня женьшеню, відомий своїми антиоксидантними властивостями, які можуть допомогти зменшити запалення та підвищити еластичність шкіри.
  • Glycerin: зволожувальний засіб, який притягає вологу до шкіри.
  • Dipropylene Glycol: розчинник, який також може володіти зволожувальними властивостями.
  • Caprylic/Caprictriglyceride: емолент, який допомагає зберігати вологу в шкірі та зм'якшує її.
  • 1,2-Hexanediol: розчинник та консервант.
  • Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate: емолент, що поліпшує текстуру косметичних засобів.
  • Niacinamide: форма вітаміну В3, відома своїми зволожувальними, освітлюючими та антиоксидантними властивостями.
  • Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate: емолент, який забезпечує гладкість шкіри.
  • Cetearyl Alcohol: емульгатор та зволожувальний засіб.
  • Sorbitan Olivate, Cetearyl Olivate: емульгатори, які допомагають зберегти стабільність та текстуру крему.
  • Butylene Glycol: розчинник та зволожувальний засіб.
  • Hydrogenated Lecithin: емолент, який допомагає покращити бар'єрну функцію шкіри.
  • Tromethamine: регулятор pH.
  • Carbomer: загусник.
  • Glyceryl Stearate: емульгатор та зволожувальний засіб.
  • Macadamia Ternifolia Seed Oil: олія з насіння макадамії, багата жирними кислотами, що живлять та зволожують шкіру.
  • Adenosine: складник, який може допомогти зменшити зморшки та покращити еластичність шкіри.
  • Theobroma Cacao (Cocoa) Extract: екстракт какао, відомий своїми антиоксидантними властивостями.
  • Dextrin: загусник.
  • Cholesterol: складник, який може зміцнювати бар'єр шкіри та зволожувати її.
  • Polyglyceryl-10 Oleate: емульгатор.
  • Retinal: форма вітаміну А, яка може допомагати у зменшенні зморшок та покращенні текстури шкіри.
  • Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Phytosteryl/Behenyl/Octyldodecyl Lauroyl Glutamate: емоленти, які зволожують та зміцнюють шкіру.
  • Silica: загусник та абсорбент.
  • Sodium Hyaluronate: солева форма гіалуронової кислоти, зволожувальний засіб.
  • Tocopherol: вітамін Е, антиоксидант.
  • Aluminum/Magnesium Hydroxide Stearate: загусник.
  • Potassium Cetyl Phosphate: емульгатор.
  • Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate: антиоксидант, який допомагає зберегти стабільність інших складників.
  • Ceramide NP: складник, який підтримує бар'єрну функцію шкіри та зволожує її.
  • Palmitoyl Tripeptide-5: пептид, який може допомогти зберегти еластичність шкіри та зменшити зморшки.
  • Disodium EDTA: хелатор, який допомагає зберегти стабільність формули.
  • Ethylhexylglycerin: консервант та зволожувальний засіб.

Отже, склад сироватки містить різноманітні складові, які сприяють зволоженню, живленню та омолодженню шкіри.

Особливо потішили екстракт женьшеню, ніацинамід, аденозин, вітаміни та пептиди, які можуть допомогти зменшити зморшки, покращити текстуру та еластичність шкіри.

Також у складі присутні зволожувальні компоненти, такі як гліцерин та гіалуронова кислота, що сприяють збереженню вологи та зменшенню сухості шкіри.

Загалом, цей крем може бути ефективним засобом для догляду за областю навколо очей. Але будьте обережні з компонентом Carbomer. Це загусник, що може бути подразливим, він розташований у середині списку складу і має не найменшу концентрацію; Ну і до Retinal треба придивитись, хто схильний до чутливості. Про поступове введення памʼятаємо 👆

Більше місяця використовую сироватку, і хоча фото ДО/ПІСЛЯ не робила, адже суттєвих змін із мікрозморшками у довготривалому використанні я не побачила, проте ефект після нанесення "тут і зараз" мені подобається.

Шкіра стає пружною, сяючою та набуває здоровий вигляд. На дотик вона зволожена та "наповнена", а колір шкіри у цій зони наче стає світлішим.

Я задоволена результатом, але на цьому крапку не ставлю і буду спостерігати за ефектом далі, можливо, нас очікує загадкова історія Бенджаміна Баттона.

Можу радити Beauty of Joseon Revive Eye Serum Ginseng + Retinal, особливо, якщо тільки знайомитеся із ретинолом та ретиналем у догляді. Тут він досить лагідний, за рахунок не високої концентрації речовини.