Iryna_I

Шампунь-пілінг Vichy Dercos Anti-Dandruff Deep Purifying Shampoo

Шампунь-пілінг Vichy Dercos Anti-Dandruff Deep Purifying Shampoo

Шампунь-пілінг проти лупи - в описі на сайті написано, що він призначений від лупи, від подразнень, очищення, пілінгу. Підходить для проблемної і сухої шкіри.

У мене не має лупи, сухості чи інших проблем, є лише один нюанс. Маю жирну шкіру голови, в ідеалі мию голову щодня. І висвітлене пошкоджене волосся.

Придбала цей шампунь по відгуках, маючи надію глибокого очищення шкіри голови і пролонговане відчуття чистоти і свіжості.

Цей продукт класний тим, що одночасно і шампунь (дуже добре піниться і промиває) і скраб для шкіри голови. Має дуже багато скрабуючих часточок з абрикосових кісточок. Але вони легко змиваються, на відміну від інших скрабів якими користувалась раніше.

Він дійсно дуже круто очищує шкіру голови, волосся після нього гладеньке, але потребує використання бальзаму чи маски.

Але для мене було кілька недоліків:

- він дуже-дуже густий, його не зручно добути з баночки, тому перелила його в флакон з дозатором;

- аромат. В нього немає звичних для шампунів приємних ароматизаторів. Одразу по аромату відчуваєш що це "аптечний продукт".

- не дивлячись на очищення "до скрипу", на наступний день я знов мию голову, для себе ще не винайшла засіб щоб мити голову хоча б через день.

Так, продукт не бюджетний, але його вистачає на довго і це продукт два в одному, тому ціна, як на мене, виправдана.

Шампунь-пілінг Vichy Dercos Anti-Dandruff Deep Purifying Shampoo