Вікторія Громова

Kevin.Murphy Volume Kit

Kevin.Murphy Volume Kit

Якось вже в мене був набір від цього бренду з лінійки Rinse me(блакитна), мені він дуже сподобався, але шампунь, бувало обтяжував волосся, тому що лінія живильна для пошкодженого, ламкого волосся.

Цього разу, я вирішила придбати набір для обʼєму волосся. В нього входить шампунь Angel Wash(відновлюючий, для фарбовоного волосся). Хоча в мене не таке, але можу сказати, зо у шампуня шовковиста, мʼяка, настільки приємна консистенція. Він дуже ніжно, але добре промиває волосся.

Angel.Rinse, кондиціонер відновлюючий. Досить не поганий, аде для пористого волосся, не достатньо. Я люблю його використовувати після масок, підходить чудово, не обтяжує.

Anti.gravity.spray, текстурований спрей для обʼєму. Распилюю на корені, на вологе волосся, потім висушую. Він надає текстури та щільності волоссям, за рахунок чого їм легше надати форми та фіксації, наприклад обʼєму у коріння.

Набор задоволена. Ще хочу додати, що саме цей бренд в Україні, набагато дорожчий ніж в країнах ЄС. Тому його я купую, тільки тоді, коли знаходжусь за кордоном.

Kevin.Murphy Volume Kit
Kevin.Murphy Volume Kit
Kevin.Murphy Volume Kit
Kevin.Murphy Volume Kit
Kevin.Murphy Volume Kit
Kevin.Murphy Volume Kit