Vikulyk

Глянцеві губи з олійкою Girlwood

Глянцеві губи з олійкою Girlwood

Новинка від рожевого дівчачого бренду Gіrlwood мені прийшлась дуже навіть до душі, адже олійкою дуже приємно користуватись і виглядає на губах гарно і соковито, створюючи ефект красивого глянцевого сяйва, як скло.

Глянцеві губи з олійкою Girlwood

Упакування досить естетичне: матовий рожевий флакончик з милою квадратною кришечкою, тримати в руках приємно😍

Спонжик зручний у використанні, набирає невелику кількість засобу, що дозволяє варіювати потрібну кількість олійки: ви можете нанести легкий шар, наче бальзамчик, для пом'якшення губ, або промокнути частіше і зробити красивий глянцевий ефект 😍

Аромат у олійки дуже приємний, нагадує м'ятні цукерки, але губки не пече, можливо відчути тільки приємний легкий холодок, мені подобається)

Також засіб має хороші пом'якшуючі властивості, він непогано розгладжує і трішки зволожує губи, після того, як вбирається-губи виглядають краще.

Олія-блиск комфортна щей в тому плані, що не липка і не відчутна на губах. Засіб розприділяється рівномірно, не западає в складки, має злегка вибілюючий ефект, тому губи виглядають досить ніжними і в цьому є якась ізюминка.

Мені дуже сподобалась ця олія-блиск, нічим не гірша, ніж більш дорогі, наприклад чимось мені нагадує Dior)