Дашуля❤️

Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick& |10 - Lippy|♡

Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick& |10 - Lippy|♡
Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick& |10 - Lippy|♡

Однією із моїх останніх фавориток є однозначно ця помада від Maybelline❤️ Думаю всі вже знають про неї, тож розповім і я про своє враження🫶

  • Колір: дуже мені запав в око саме відтінок 10Lippy (бордово-червоний), він просто неймовірний🥰 А також відтінок змінюється залежно від нашаровування та способу нанесення😉;
  • Консистенція: щільна і пігментована;
  • Зручність нанесення: фетровий аплікатор невеличкий але дуже зручний😊 Найчастіше я роблю ефект зацілованих губ завдяки цій помаді, тож продукту потрібно небагато (тому можу зазначити що дозатор набирає саме потрібну кількість продукту💋);
  • Дизайн флакончику: не можу не зазначити неймовірне пакування✨️;
  • Чи сушить? Мої губи зовсім не сушить, не підкреслює тріщинки і навіть лишає блиск😉;
  • Чи комфортна на губах? Мені з нею комфортно тому підходить на щоденне використання🫶
  • Липкість? Присутня на початку нанесення проте з висоханням липкість зникає;
  • Стійкість? А тепер головне питання цієї помади, бо саме головною характеристикою через що я купувала її - це була стійкість. Моє враження від стійкості неоднозначне🤔 На губах протягом дня вона тримається гарно, проте тільки я починаю їсти на навчанні, як вона починає з'їдатись🤨 Я почала шукати в чому була проблема, проте я наношу все правильно . Можливо хтось знає в чому діло, підскажіть в коментарях🥺
  • Загальне враження: не зважаючи на те , що вона в мене з'їдається (в прямому сенсі😂), помада є чудовою! Такий колір я справді довго шукала і зараз лишилась в захваті🥰

Дякую за увагу, всім посмішок!❤️

Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick& |10 - Lippy|♡
Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick& |10 - Lippy|♡
Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick& |10 - Lippy|♡