Кузя Ю-а

Bioselect Tanning Oil Low Protection SPF6

Bioselect Tanning Oil Low Protection SPF6

🧡хочу тепла, тому пост буде таким! Треба притягувати постами сонце! ☀️

Зараз поділюсь свої лайфхаком по ранньому використанню сонця та і взагалі по крутій засмазі. Перший варіант - підійде для світленьких також, а другий - для більш смугленьких.

Я ніколи не згораю. Засмага чіпляється за один день на такий максимум, що вистачає до осені :))

Моя засмага завжди кольору темного шоколаду, але якщо використовувати правильне маселко (про яке поговоримо), то додається бронзовий підтон.

Я користуюсь маселками для засмаги з spf. Саме роблю легеньку пательню на шкірі, але з захистом. Хоча незначним.

Перший спосіб коли я беру маселко: Після зими, навіть я трошки зеленкувата 😂

І як тільки є мінімальне сонце і трошки відкриваються руки та ноги я худчіш використовую масла для загару. Сонце ще ніжне, але масла його притягують і до сезону я вже маю крутий початковий загар! Підійде світлошкірим :)

Другий варіант: звісно, це - відпочинок. Адже мало того, що я не згораю, я щорічно вже з підготувленою шкірою іду в літній період) Тому, без масла ще не обходився ні один мій рік. Не підходить тим, у кого світла шкіра.

Але, 🟢 коли бархатний сезон і сонце не пекельне, навіть світлошкірим це масло допоможе витягнути максимум з останніх промінців!

Bioselect Tanning Oil Low Protection SPF6

Сьогодні про масло від Bioselect з Spf 6!

Доречі, в цій лінійці є ще збільшений spf.

Продукт грецького бренда Bioselect збагачений екстрактом диктамелії, а також оліями жожоба, моркви і волоського горіха, які не лише мінімізують ризик виникнення опіків, а й забезпечують додатковий доглядовий вплив на епідерміс.

Чудовий розпилювач, що ідеально дозує масло.

Аромат ніжний, глибокий, близький тілу.

Гарно розтирається по тілу, що після нанесення шовковисте на дотик. Додаткове зволоження та сексуальний блиск.

Особливості Bioselect Tanning Oil Low Protection SPF6:

- містить сонцезахисний фільтр SPF6;
- має м'яку олійну консистенцію;
- рівномірно розподіляється на шкірі і швидко всотується;
- дає змогу отримати рівномірний тон;
- не містить штучних барвників і парабенів;
- запобігає виникненню сухості, лущення і фотостаріння;
- подовжує стійкість засмаги.

А ще, я кайфую, від того, як олійки, а не креми блищать на сонечку! Подобається аромат саме цієї олійки! І як гарно вона поглинається шкірою 🩷