Ta_nyaaaaaaa

UNPACKING | ЩО ТАМ?

UNPACKING | ЩО ТАМ?

Закінчувався доволі складний тиждень, був вечір п’ятниці. Я сиділа і розуміла, що нічого нового з косметики мені не потрібно, але психо-емоційний стан був десь на дні, тому ДУША затребувала покупки 😂

І от нарешті, ранок понеділка і посилка у мене 📦

Відеорозпакуй 👇🏻

UNPACKING | ЩО ТАМ?

Серед продукції це один з найулюбленіших ароматів. Також пробувала такий кондиціонер, то запахи дещо відрізняються.

Аромат спрею мені ближче до душі, ну мега-кайфовий: свіжо-трав‘яний, солодкуватий. Не стандартний))

З цим ароматом також знайома давно, раніше був ведмедик 30 мл.

Зараз взяла 5 мл, щоб інколи використовувати, брати в дорогу і подумати таки над покупкою повнорозмірного флакону.

Білий ведмедик - ідеальний аромат на літо, я вважаю. Це свіже зелене яблучко, яке плавно перетікає в аромат чистоти. Не душить, тягнеться приємним шлейфом.

Єдиний мінус для мене - стійкість. Її мені, як і в інших свіжих ароматах не вистачає.

Таку пілінг-скатку бачила в Оксанки та інших красунь клубу. Правда у них вона була з трояндою і рожевого забарвлення.

Так як запаху троянди я не люблю, вирішила обрати скатку блакитно-бірюзового забарвлення з екстрактом м‘яти.

Зараз на них чудові знижки, зверніть увагу.

Так як під час оформлення замовлення я забула кинути в корзину улюблені гелеві антисептики Mermade, була змушена придбати інший. Пахне приємно, текстура така ж, гелева.

Також взяла 3 тканинні масочки корейського бренду The Iceland, уже перевірені роками.

Раніше я їх віднесла до невеликого списку ідеальних масок, що не є липкими та не викликають висипань. До того ж ціна дуже приємна. Обійшлись мені кожна по 17 грн.

Отож цього разу обрала маску з авокадо, персиком та лічі.