Mila__Mi

Додаємо яскравості в ці похмурі дні

Додаємо яскравості в ці похмурі дні

Ви часто могли зустріти доглядові засоби від Weleda в моєму блозі, бо я дуже люблю засоби бренду 🥰

Нещодавно (більше місяця тому 🤭) від бренду я спробувала новий для себе крем-гель для душу з ароматом обліпихи та дезодорант з цим же ароматом (а колись давно в мене були ці дезодоранти з ароматом цитрусу та гранату, подобалися).

Тож, покористувавшись вже більше місяця цими засобами я більш ніж готова поділитися своїми враженнями щодо них ⬇️

🔸Туба м'яка та стандартна для гелів бренду. Оформлення яскраве в помаранчевому кольорі, що характерно самим ягодам обліпихи (тут до речі вони також зображені).

На зворотній стороні можна знайти більш детальну інформацію про засіб (є наліпка на українські мові).

🔸Склад повністю натуральний, як і інші засоби бренду. Тут є очищувач на основі кокосової олії, жирні кислоти, кунжутна олія та олія трояндового насіння, екстракти ісландського моху, дамаської троянди, молочна кислота, гліцерин та суміш натуральних ефірних олій.

🔸Кришка фліп-топ, щільно сидить біля основи, але добре відкривається пальцями. Можна до речі брати його в дорогу він точно ніде не проллється 👌🏻

🔸Дозатор середній з першого разу видає достатню кількість засобу для використання.

🔸Аромат апельсину 🍊, я би навіть сказала саме сицилійського, трошки відчутна облепиха та легка пряна нотка (скоріше за все сандалу).

Цитрусові тут більш відчуваються, аніж пряність, тож гель спокійно підійде на будь-яку пору року.

Після використання аромат на шкірі майже не залишається.

🔸Колір молочний.
🔸Консистенція кремова, середньої густоти.
🔸При контакті з водою гель швидко утворює м'яку, густу пінку, яка обволікає тебе в свої обійми.
🔸Він чудово та м'яко очищує шкіру, добре змивається та не залишає після себе відчуття мильної плівки.
🔸Не сушить шкіру.

Оформлення:
Оформлення/дизайн баночки, аналогічний крем-гелю, яскравий та дуже приємний 🧡

Сам дезодорант має вигін з одного боку, що дозволяє краще і зручніше тримати його у руці під час використання.

На зворотній стороні та на кришечці є вся необхідна інформація про засіб: опис, склад, спосіб застосування та інша інформація про виробника.

Склад у засоба повністю безпечний та повністю натуральний. До того ж хочу відмітити, що дезодорант НЕ містить алюмінію, фталатів, консервантів, мінеральних олій та барвників. А отже підходить для вагітних та підлітків.

Формат дезодоранту кульковий, якраз саме таким форматом я в основному і користуюся вже десь рік-півтора точно.

Аромат яскравий цитрусовий 🍊 Найбільше в ньому відчувається мандарин та апельсин (саме сицилійський). Напочатку використання я відчувала в ньому пряні нотки, але зараз чую лише цитрусові.

Консистенція:
Напочатку в ній відчувається легка олійність (адже у складі є суміш натуральних ефірних олій), яка при поглинанні повністю зникає, не залишаючи відчуття жирної плівки.

У використанні ⬇️
Дезодорант використовую щоденно 2 рази на день (зранку та ввечері), обов'язково на чисту та суху шкіру пахв.

Він легко розподіляється, кулька добре прокручується при використанні, не заїдає.

Напочатку після нього відчувається легкий вологий ефект, який повністю зникає при поглинанні (приблизно за 5 хв).

Щодо ефекту та ефективності⬇️
Перше що відмітила одразу після застосування: дезодорант пом'якшує шкіру, зволожує та НЕ викликає роздратування після гоління.

Він дуже комфортно відчувається впродовж дня.

Його аромат я відчуваю на собі впродовж ~2,5-3 годин, після чого він зникає.

Оскільки дезодорант не містить в собі алюмінію, він не закупорює пори та не блокує природнє потовиділення. І при середній активності, піт (особисто у мене) з'являється приблизно через 3-4 години, але без неприємного запаху поту (просто легка вологість).

Впродовж дня, при середній активності мене не турбує неприємний запах поту. Ввечері я просто оновлюю дезодорант, знову ж таки на чисту та суху шкіру.

Можу сказати, що в холодну пору року мені його вистачало і ось зараз користуюся і мені нормально. І я вважаю, що як повністю натуральний дезодорант він себе дуже добре показав.

До речі, за трошки більше місяця застосування я вже використала його більш ніж половину.

Підсумую:
Для мене його основні переваги це - приємний аромат, повністю натуральний склад та відсутність у складі алюмінію і комфортні відчуття впродовж дня. Це саме те, що мені було потрібно 🫶🏻

Можу однозначно радити ці обидва, базові, доглядові засоби для тіла 🧡