Столярчук Юля

LOREAL-засоби для догляду за волоссям .

LOREAL-засоби для догляду за волоссям .

Далі розберемо про кожний ✨

LOREAL-засоби для догляду за волоссям .

Перше,що я хочу сказати про ці засоби , то це аромат кожного, дівчата які користувались то підтвердять це, аромат такий дорогий, шоейфовий, як би був такий аромат парфумів то я обов'язково його придбала б .

сама маска має таку густу масляну текстуру, яка з легкістю розподіляється по волоссі .

Має не поганий склад, що не може не тішити.

Маска бистро діє, тому достатньо і 10 хв, волосся буде чудово виглядати , але я люблю потримати як мінімум 1 годину, і обов'язково після нанесення нагріти його феном , тоді як на мене результат ще кращий .

Маска дійсно гарно справляється з заявленими діями.

На шампунь мала найменше надій, бо відгуки мені попадались такі собі 😵‍💫

багато хто писав, що з'являється лупа та зуд.

І ятак боялась цього,але я не злякливих і вирішила спробувати 🤪

І даааа, мені він підійшов яка я була щаслива, бо все разом це такій кайф😍

Шампунь прекрасно промиває волосся , залишає невеличкий обєм, волосся довго нежирниться.

А аромат залишається на волоссі аж до наступного миття , ні одні засоби не мали такого стійкого аромату .

Шампунь також гарненько справляється з своєї дією

Це взагалі окрема любов. бальзам просто прекрасно діє на волоссі, буває ,що не маю часу тримати на волоссі 10 хв, а після нанесення зразу змиваю, а волосячко як шовк , мягке, приємне на дотик. цей бальзам капець як вартий увагі.

Якщо не любите у використані 1000 баночок , то цього бальзаму вистачить, і він замінить масочку.

Але все ж мені подобається все в цілому 🧡

цією лінійкою я дуже задоволена🧡