Олена Романюк

Mermade Daydreamer парфумований гель для душу

Mermade Daydreamer парфумований гель для душу

Привіт 🌸 Нарешті сталося, що бажалося! На минулому тижні Оксана К. потішила мене неймовірною посилкою від Mermade 💜

Маленька розпаковка нижче за посиланням

https://club.makeup.com.ua/looks/36355/

Неможливо не помітити ажіотаж в MakeUp Club навколо новинок бренду Mermade, різноманітних засобів для релаксу у ванній та по догляду за волоссям. А рожева фірмова коробка, в якій відправляють замовлення, то окрема втіха та посмішка на обличчі.

Я одразу вибрала з усього боксу парфумований гель Daydreamer для першого знайомства. Бо я просто обожнюю такі крихітні пляшечки 🤗

Що ж по першому враженню?

  • Неймовірно компактна та маленька пляшечка, яку дуже приємно тримати в руках
  • Зручна кришка фліп-флоп, достатньо легко відкривається, без будь-яких негараздів
  • Гарне, мінімалистичне оформлення у відтінках рожевого та фіолетового
  • Аромат 🫠, я одразу написала Оксанці, а чому ж мені ніхто не казав раніше, що цей гель пахне, як парфуми Montale Intense Cafe? Так, я читала про аромати Mermade, але в парфумованому гелі сумнівів немає, дуже яскраво та схоже. Це й стало поштовхом почати з парфумованого гелю, а не з новинки бренду, слаймового гелю

На момент написання допису про парфумований гель для душу Mermade Daydreamer, я користуюся вже ним тиждень, щовечора, і впевнено можу приєднатися до фан-клубу поціновувачів Mermade.

Що я можу сказати по своїм враженням?

  • Аромат, повторюся, це просто неймовірна втіха для мене та додаткова ароматерапія увечері. На сайті представлена така піраміда:

Початкова нота: Квіти
Нота серця: Кава, Троянда
Кінцева нота: Білий мускус, Ваніль

Люблю троянду, мускус, ваніль, тому саме цей гель - 100% попадання в мої парфумерні вподобання

  • Колір - прозорий з фіолетовим відтінком, без перламутру і т.п. Абсолютно по моїм критеріям вибору усіх гелів для душу
  • Консистенція - рідкий, не зовсім, як водичка, але й не "плюхається" згустками в долоню чи на губку
  • Піноутоворення - достатнє, легко утворюється з губкою, піна густа з дрібними бульбашками
  • Витрати - у мене мініатюра на 50мл, по першим фото можна побачити, скільки я використала за тиждень. На мою думку, має вистачити на місяць і трішки більше. Я не люблю дуже багато виливати на себе миючих засобів, з різних міркувань.
  • Відчуття (тактильні та не зовсім 😅) в процессі використання гелю - не викликав алергічних реакцій чи сухості, приємне нанесення вспіненого гелю за допомогою губки, легко змивається, без відчуття плівки чи бажання зайвий раз змити усе водою. Аромат не полишає мене увесь процес прийняття душу 😉. На тілі згодом не відчутний, зате присутній на руках, так як вони більше контактують з гелем, напевно. Шкіра навіть відчутно зволожена, приємна на дотик.

Гель я точно записую в улюбленці, буду мати його на увазі, якщо захочу ще раз потішити себе улюбленою парфумерною композицією. А також, це дуже гарний варіант для подарунку, це вже перевірено MakeUp Club 💜

Тепер я точно хочу спробувати засоби для волосся Mermade, особливо кондиціонер.

Щиро дякую моєму сонечку, Оксанці, за таку організацію приємного знайомства 💜