Христина 🌺

Використані пробники…

Використані пробники…

Цих пробників мені вистачило на 3 дні кожний, тож враження є. Тим більше, що по своїй шкірі я бачу зразу, який продукт.

Отже, спочатку рожева. Екстракт равлика і гіалуронова кислота.

Сироватка прозора, липка. Ця липкість ще тримається деякий час на шкірі. Не знаю, як в кого, але на моїй шкірі ці равлики не працюють. Кислоти, ретинол, пептиди, вітамін с- так, а равлик ні. Звичайно тут є ефект розгладження, але він швидше оманливий. Це просто шкіра так розгладжується від липкості.

Тут ніби все просто, але: мене на наступний день висипало🙄. Сильно і багато. І для мене це шок: бо мене не висипає навіть в особливі дні. А тут таке. Знаю точно, що це від сироватки, бо нового в догляді нічого не мала. Все звичне.

Тому, не знаю, як кому...Мені не підійшло. В моєму випадку це просто ідеально, що є пробники.

Використані пробники…

Тут все значно краще.

Сироватка молочного кольору, текстура в неї густіша, тому і розхід більший. Таку текстуру мають всі пептидні сироватки. Запаху нема.

Якихось особливих змін я не помітила, бо малий термін користування. Але від неї не висипало.

Поглинається шкірою трішки довше, ніж інші, які в мене були до того. І мені чомусь трохи важче було зробити макіяж, можливо через те, що все-таки залишається певний шар сироватки на шкірі.

Загалом, не погана. Хто не пробував bor tox, то можна спробувати. Для мене ж фаворитом залишається Medi peel.