Юлія Квітковська

Фарба, яка провірена роками

Фарба, яка провірена роками

Протягом останніх 5 років я фарбувалась в блонд, але згодом я зрозуміла, що хочу відростити знову гарне та довге волосся, на жаль, з блонДом це робити дуже важко , майже не можливо , тому я захотіла змін. Колись я фарбувалась вже даною фарбою і була досить задоволена. Мене підкорив її об'єм та загалом стан волосся після фарбування.( Але говорити можу лише про темні тони, блонд в цій фарбі програшний, на жаль). Ситуація була така- зафарбувати блонд, при тому не отримати брудних- рижо- зелених відтінків і так як я маю трохи досвід перукарем , розкажу деякі аспекти. По перше , щоб отримати гарний колір треба мати терпіння, бо з блонду в темніший це теж не просто, постійно буде змиватись колір , тому треба фарбувати його з певною періодичністю і заповнювати пігментом допоки волосина не наповниться. Але !Важливий момент, потрібно брати низький окисник для темного відтінку , буде чудово взяти 3% -, він не буде вступати в реакцію освітлення ,а навпаки буде давати темний тон, таким чином, можна запобігти небажаним рудим відтінкам. Я обрала тон 6.01 + окисник 3%, на моє тонке , не густе волосся вистачає на 3 рази, (наношу на корні , в кінці розтягую фарбу і емульгую 10 хвилин по довжині ). Результат чудовий , саме те, що я шукала, холодний шатен )

Надіюсь була корисною)

Фарба, яка провірена роками
Фарба, яка провірена роками
Фарба, яка провірена роками