Вікторія М🌹

Garnier Fructis Goodbye Damage SOS Keratin Repairing Serum

Garnier Fructis Goodbye Damage SOS Keratin Repairing Serum

Спреї займають чи не основне місце в догляді за моїм волоссям, так як зрозумівши свій тип волосся, я відмовилась від зволожуючих олій

Існує думка, що спреї то безглузда річ і від нього толку нуль

Та лише погляньте на продукт від Garnier

Garnier Fructis Goodbye Damage SOS Keratin Repairing Serum

Він має густу для звичного спрею консистенцію білого кольору, тому мабуть вони і додали до назви слово «сироватка»

Я полюбила цей варіант, дуже подобається що він не залегкий, дає чудове зволоження, надає волоссю трохи щільності і класного фруктового аромату

З ним волосся розчесується набагато легше

Також круто підходить цей спрей для рефрешу

Та за рахунок того, що він не рідкий, то розпилювач не може пшикати дуже дрібно, тому можна переборщити ним при використанні, треба трошки звикнути до нього

Мені зручніше пшикнути необхідну кількість на долоню і розподіляти по волоссю, особливу увагу приділяючи кінчикам

Як на мене, то склад хороший, без спиртів та силіконів

Основними інгредієнтами є амла, кератин, протеїни - саме тому консистенція густенька, а волосся отримує живлення, наповнене по довжині і не обтяжене

AQUA / WATER, GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL, CANDELILLA CERA / CANDELILLA WAX, PHYLLANTHUS EMBLICA FRUIT EXTRACT, STEARYL ALCOHOL, SORBITAN OLEATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PPG-1 TRIDECE, PPG-1 TRIDECE HYDROLYZED CORN PROTEIN, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, QUATERNIUM-87, POLYQUATERNIUM-11, POLYQUATERNIUM-37, POLYSORBATE 20, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, SODIUM BENZOATE , PHENOXYETHANOL, LINALOOL, COUMARIN, LIMONENE, PARFUM / FRAGRANCE.

Я вважаю це маркетинговим ходом, адже навіть засоби з великою кількістю силіконів не здатні захистити від дуже високих температур на 100%, а протеїни тим паче

Тим не менш засіб класний, не просто водичка, яка мочить волосся, а дійсно дає гарний результат і має сенс у використанні як хороше додаткове зволоження 🌹