Vikulyk

Сироватка іспанського бренду Bimaio для зволоження і зміцнення шкірного бар‘єру

Сироватка іспанського бренду Bimaio для зволоження і зміцнення шкірного бар‘єру
Сироватка іспанського бренду Bimaio для зволоження і зміцнення шкірного бар‘єру

Хочу вас познайомити з досить естетичним і ефективним засобом від іспанського бренду Bimaio, який закохує в себе з першого погляду.

Упакування тут дуже гарне: склянний лаконічний флакончик, який знаходиться в коробочці з вибитим логотипом бренду. Дозатор тут зручний і віддає достатню кількість засобу.

Оформлення дійсно відповідає ціні і сподобається поціновувачам мінімалізму.

Сироватка іспанського бренду Bimaio для зволоження і зміцнення шкірного бар‘єру

Текстура дуже приємна, середньої густини, яка зазвичай притаманна для сироваток. Вбирається шкірою вона швидко і не залишає липкості.

Аромат тут ненав'язливий, але теж мені довподоби, відчуваю в ньому персики)

Відчуття після використання:

  • Шкіра добре зволожена і заспокоєна довгий час, комфорт відчувається протягом дня.
  • Сироватка не перенасичує шкіру і не залишає відчуття жирності чи липкості.
  • Забирає стягнення, після використання агресивних засобів.
  • Личко більш гладеньке на вигляд, зморшки не такі помітні, візуально вони стають не такими глибоким і тон шкіри рівномірніший.
  • Для моєї комбінованої шкіри підходить чудово, адже не перевантажує її і не викликає висипань.
  • Також у описі йдеться, що вона дбає про шкірний бар'єр і захищає від забруднень, що теж не може не тішити.

Серед активних компонентів:

Гіалуронова кислота: утримує воду в шарах шкіри, зволожує епідерміс і відновлює волокна, які підтримують тканини шкіри.

Гідроманіл: миттєво зволожує шкіру, утримує воду та асимілює її в шкіру природнім шляхом.

Фукогель: заспокоює і зволожує шкіру в довготривалій перспективі.

Я дуже рада спробувати такий якісний продукт, який тішить моє личко і закохатись з ним в іспанську косметику❤️