Alina🍒

Слаймовий гель для душу Mermade - Magic Unicorn

Слаймовий гель для душу Mermade - Magic Unicorn

Всім привіт🌸

Дівчата, залітаю до вас з враженнями про слаймовий гель для душу від Mermade 💜

Тара виконана з якісного міцного прозорого пластику, який дає змогу одразу побачити нереальний фіолетовий колір гелю, брендована рожева кришечка і, звісно, наліпка з усією необхідною інформацією щодо продукту та використання)

Обʼєм: 200 мл.

Тягучий неоново-фіолетовий слайм, який стає чудовим антистресом, підкорив моє серце.

Оскільки це перший досвід з такою текстурою, я була приємно вражена зручністю у використанні та неабиякою розрадою після робочого дня😌

Гель має ненавʼязливий і легкий аромат желейних цукерок та справжнього яблучного зефіру з невеликою кислинкою🍏

Маю одразу відмітити, що гель доволі економно використовується через слаймову консистенцію + дуже добре піниться як в руках, так і на вологій шкірі💧

Відчуття ніжного делікатного очищення і зволоження та приємна ковзаюча текстура, що ще треба від гелю для душа?)

Єдиним незначним недоліком, але то особисто для мене, стало те, що аромат не затримується довго на шкірі, а так хотілось пахнути цим хрумким зефірним яблучком🥰

Ну дуже коротенько про складові, бо з того, що може викликати негативну реакцію це віддушка та барвник, тож майте на увазі🌸

  • яскравий та інтерактивний продукт
  • економний розхід
  • смачно пахне яблучним зефіром
  • дуже ніжний та делікатний до шкіри
  • гарне зволоження тіла

Ця краса має бути у вашій ванній рутині, а якщо придбаєте ще скраб для тіла, то це буде супер-смачне комбо для вашої шкіри😍

+ продукт подарує вам нереальний релакс від одного використання завдяки його слаймовій текстурі💜

Тисячу разів щиро вам його раджу, і, доречі, в лінійці ще є слаймовий гель з кавунчиком🍉

Дякую кожній за увагу💜