Петренко Марина

Доглядова рутина на кожен день

Доглядова рутина на кожен день

Хочу поділитися доглядом на кожен день😊 Чимось з цього користуюсь тільки ввечері чи лише зранку, або раз на тиждень.

Доглядова рутина на кожен день

Для ранкової рутини обличчя я зазвичай використовую тільки піну для вмивання, в моєму випадку це улюблений Cerave Foaming Cleanser

Вечірня рутина завжди двоетапна, незалежно від того я фарбувалась чи ні:

Гідрофільна олія з пробіотиками і колагеном - Medi peel Red Lacto Collagen Cleansing Oil

Після олії для вмивання обовʼязково піна, якою користуюсь і зранку Cerave Foaming Cleanser

Зазвичай третім етапом повинен йти тонер, але іноді наша шкіра потребує додаткового догляду в вигляді масок, скарбів чи пілінг скаток😏

В моєму догляді присутня вугільна маска для обличчя Q+A Activated Charcoal, підходить для жирної, нормальної та комбінованої шкіри.

Глибокого очищення від чорних цяток я не побачила, але в мене їх і нема в великій кількості, як додатковий етап раз на тиждень я б додала до своєї рутини. Шкіра мʼяка та свіжа після неї. Пілінг скатка мені здається з задачею очищення пор справиться краще, але все індивідуально.

Цікаво звичайно почути відгуки на неї ще від когось😊

В моєму догляді зараз 2 тонери, зазвичай більш насичений по складу я використовую в вечірній рутині, легший - в ранковій. Але це не принципово і кому як подобається та як себе відчуває шкіра, часто достатньо одного на ранковий та вечірній догляд🫶

На ранок :

Тонер для обличчя Village 11 Factory N Skin Formula Nourishing & Elasticity. В складі корінь женьшеню, прополіс, аденозин, пептиди, які є будівельними матеріалами для шкіри. Пептиди в косметиці розгладжують шкіру, регенерують, зволожують, стимулюють вироблення колагену

На вечір:

Ессенція Blithe Vital Treatment 5 Energy Roots

Мені здається що це любов з першого дотику, так само як 5 Енергетичних бобів від компанії Blithe. Склад насичений, але не подразнює шкіру, швидко вписується, не липка, хто любить ненавʼязливий приємний аромат - вам сподобається👌🏻

В теплі місяці цю ессенцію можна навіть не закривати кремом, її достатньо і вона навіть влітку не обтяжує шкіру.