Vikulyk

Вся користь моря вдома у ванній

Вся користь моря вдома у ванній
Вся користь моря вдома у ванній

Сьогодні я вам розповім про дуже цікавий продукт, який підняв мені настрій.

Багато кому відомо про користь бруду мертвого моря, але не завжди є можливість туди поїхати, тож можна море зробити в себе вдома) чому б і ні, якщо є можливість?

Далі навіть буде фото з брудом, тож гортайте 😁

Вся користь моря вдома у ванній

Я згадую, як дитинстві ми мастились намулою в надії отирмати користь, може щось з того і було, але саме бруд з мертового моря не порівняти в плані цінності, і тут він у мене, я можу оздоровлюватись, коли хочу і нікуди не їхати.

Бруд мертвого моря містить в собі безліч корисних мінералів: марганець, магній, кремній, фосфор, цинк, натрій, мідь, кальцій.

Тому охоплює цілий спектр позитивного впливу:

  • Заспокоює нервову систему, не даремно я писала про підняття настрію, хоча коли зробила фото-настрій ще більше піднявся 🔥
  • Полегшує захворювання ШКТ, покращує метаболізм, я відчула не тільки легкість в животі, а й все тіло-наче пір'їнка.
  • Корисний при хворобах дихальної системи, доречі запах тут класичного бруду, без ароматизованих домішок.
  • Шкірні захворювання: себорея, акне, псоріаз. Доречі шкіра після використання дуже ніжна і приємна, така гладенька, обожнюю ці відчуття, які нагадують мені приємні спогади.
  • Також бруд мертвого моря виводить токсини та підвищує захисний бар'єр шкіри.
  • Можна навіть наносити, як компрес, щоб зняти біль у тілі, у мене були стомлені ноги, але зараз відчуваю легкість.
  • Ванну вимивати легко, адже тут немає штучних барвників, тільки натуральний продукт ❤️

Я насправді в захваті від такого прийому ванни, я наче вийшла новою людиною, відчуваю прилив сил, свіжість, легкість і бадьорість, мені дуже сподобалось, хочу ще😍