TG

Тканинна масочка для заспокоєння та регенераціі шкіри

Тканинна масочка для заспокоєння та регенераціі шкіри
Тканинна масочка для заспокоєння та регенераціі шкіри

Під вечір щось зовсім розкисла та розчервонілась, між бровками чухається, щічки як піском посипані.. Згадала про притягнуту з прогулянки маску з центелою, тож вуаля - знайомлю і вас

Тканинна маска для обличчя з азіатською центелою обіцяє багато чого, але як мінімум - регенерацію та заспокоєння. Сайт-аналізатор каже, що зі складом все добре: купа зволожуючих, екстракт центели та портулаку, амінокислота, полісахарид, гіалуронова кислота та кілька згущувачів та розчинників. Єдина претензія і у мене, і у сайта - до парфумування (Fragrance). Але ну може когось заспокоює приємний аромат. Який я не відчула на обличчі, але для вас рознюхала пакування )) Ледве відчутний, приємний аромат чогось свіжого, чистого і м'якенького.

Довелося зробити маленькі горизонтальні надрізи по зовнішнім кутам очей (на масці, звичайно) - інакше я б нервувала через можливе потрапляння есенції в очі.

Виробник рекомендую тримати масочку хвилин 15, а потім змити залишки теплою водою. Я спочатку просто зняла, як зазвичай, косметичною серветкою. І так би і залишила, але пані Тривожність відвела до ванни вмиватись. Здивувало те, що зовсім не відчула ніби щось змаваю. Відчуття приємні, шкіра почувається краще.

Не очікувала такого непоганого результату від бюджетної масочки.

Гарний склад, бюджетна ціна (зараз ще й знижки). В доданому товарі вказана ціна за 10 штук (274 грн). Хочу спробувати ще заспокійливу з екстрактом чайного дерева від Farmstay, бо за складом має бути ще більще calming.

Бережіть себе

Тканинна масочка для заспокоєння та регенераціі шкіри
Тканинна масочка для заспокоєння та регенераціі шкіри